Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    In principiu ajung si eu la regionala asta, dar nu e inca nimic sigur...
    sigpic

    Comment


    • #17
      Ne bagam domnilor!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #18
        Propun sa incercam cazarea tot la vila Crinul. Are conditii bune de cazare, parcare si speram ca pretul sa fie tot asa de convenabil. Oricum trebuie sa facem rezervari cel putin cu o luna inainte.
        Attached Files
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • #19
          Pai daca observati putin primul post aia am scris si eu cazarea se va face tot la villa crinul
          Last edited by KeanuRev; 30 December 2008, 22:47.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #20
            Ma puneti si pe mine la socoteala.....90% ajung si eu acolo. Exact in perioada aeea vine mama la FELIX,in concediu, si m-am oferit sa o aduk eu........deci.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • #21
              EU as propune data de 01.,02.,03.Mai dupa cum am vazut pe calendar data 01 Mai pica vinerea si sigur 99% nu lucreaza pe 01.Mai fiind zi libera sia asa am putea sa sa stam 3 zile sigur.Ce spuneti?eu zic ca ecel mai ok asa.
              Sper sa pot venii si eu incerc sa ma rezolv cu banii pana atunci ca sa pot veni,ptr. ca doresc de mult sa vin la felix la intalnire.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #22
                Pai tie nici o data nu iti convine ) cum le convine la ceilalati nici la intalnirea de la brasov acuma nici la asta) Oricum votul va decide si dupa cum se vede ii 11... la 1..


                Si pentru a oferi o cazare... propun pentru cei care vor sa vina pe 2 sau 3 zile.. adica wekendul respectiv din topic.. 15 16 17 Mai Sa se inscrie pe lista din timp.. pentru a avea cazarea asigurata.



                01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile
                Last edited by KeanuRev; 9 January 2009, 12:25.
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #23
                  Mi-ar placea si mie sa stau 3 zile, dar cred ca nu pot decat 2 zile, mai vedem. S-ar putea sa mai vin cu inca 2 persoane, dar deocamdata ma trec numai pe mine si sotia.
                  01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile
                  02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • #24
                    Ma trec si eu pe lista pentru data de 15-16-17:

                    01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile
                    02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile
                    03. Vali007 + Ancuta (sotia) - 3 zile (2 nopti)

                    Comment


                    • #25
                      eu dupa cum stiti cu ... copiii e problema, deci nu ma bag inca la cazare. De venit o sa fac tot ce pot pentru a veni dar e devreme pentru cazare. Am votat pentru data neschimbata tocmai pentru a nu fi prea devreme si a nu ne "incaleca" cu cei care o sa umple statiunea de 1 Mai.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #26
                        KeanuRev nu te supara ca am propus data de 01 Mai ,a fost doar o propunere si o sugestie in acelasi timp am si scris de ce.,asa ca sa nu fie cu suparare....Mersi fain.Ma trec si eu pe lista si sper din tot sufletul sa ajung indiferent de data organizarii.

                        01.Keanurev + 1 Persoana-3zile
                        02.valeriu61 + Tatiana(sotia)-2zile
                        03.Vali007 + Ancuta (sotia) -3zile (2nopti)
                        04.sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti)
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #27
                          01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile
                          02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile
                          03. Vali007 + Ancuta (sotia) - 3 zile (2 nopti)
                          04. Iuli + Simo (sotia) + 1 persoana sigur / restu' e incert, voi completa pe parcurs. 3 zile (doo nopti)
                          05. sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti)
                          Last edited by Iulian; 9 January 2009, 23:14.

                          Comment


                          • #28
                            sebi: ma indoiesc ca s-a suparat keanu ... si daca so' atunci lasa ca ii trece pana la intalnire

                            de abia astept. Sper sa nu mai patesc cine stie ce sa o ratez si pe asta si poate daca reusesc poate ma duc sa stau o saptamana pe acolo sa fac si tratament.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by sebi8ta View Post
                              KeanuRev nu te supara ca am propus data de 01 Mai ,a fost doar o propunere si o sugestie in acelasi timp am si scris de ce.,asa ca sa nu fie cu suparare....Mersi fain.Ma trec si eu pe lista si sper din tot sufletul sa ajung indiferent de data organizarii.

                              01.Keanurev + 1 Persoana-3zile
                              02.valeriu61 + Tatiana(sotia)-2zile
                              03.Vali007 + Ancuta (sotia) -3zile (2nopti)
                              04.sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti)
                              Stai linistit nici nu se pune problema de suparat desi ai dreptate de 1 dar in perioada aia nu o sa gasim nici un loc liber ce sa mai zicem ca la bazin.. o sa fie inbulzeala.. + ca sunt care vin cu copii care trebuie supravegheati etc. Cel mai bine ii data sa ramana aceeasi..



                              Mentionez din nou Pe lista se trec DOAR cei care vor cazare la felix ! Pentru Cei care vor veni doar la intalnire se poate actualiza pe parcurs.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • #30
                                Teoretic, vin si eu cu sotia si fetita!
                                deci :
                                01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile
                                02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile
                                03. Vali007 + Ancuta (sotia) - 3 zile (2 nopti)
                                04. Iuli + Simo (sotia) + 1 persoana sigur / restu' e incert, voi completa pe parcurs. 3 zile (doo nopti)
                                05. sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti)
                                06. sibianul + Grati(sotia) + Andrada(printesa ) minim 2zile(1 noapte)
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google