Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dap la 11 o sa te asteptam dai si tu un claxon sa ne trezim cand treci pe aici... a stai de fapt is treaz daca postez ce tare, bine hai ca ne intalnim acolo.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Keanu daca nu e tarziu cred ca trebuie schimbat locu intalnirii deaoarece azi la ora 11 are sa fie plina ochi parcarea.Daca nu e tarziu recomand parcarea Selgros

      Comment


      • Eu am ajuns acasa de vreo ora.. voi?

        Comment


        • Hai lume cu pozili
          Multumesc lui Bolo si colegilor de la Arad ca mi-au dat masina pe mana.Curajosi oameni
          Last edited by Juristul2000; 17 May 2009, 19:21.

          Comment


          • am oprit la pensiunea millenium de linga salonta la o cafa cu adimrv:> apoi la consum spre casa si in aradu nou am mers la minastirea Bodrog,am dat noroc cu niste calugari loganisti si catre casa
            sigpic

            Comment


            • ajuns si eu acasa. oprit si la milenium si la cefa la un peste (intreg ).
              rupti de oboseala si arsi de soare
              noi nu am apucat sa facem poze, dar asteptam de la voi ...


              LE: o sa rog pe cine mi-a facut poze pe trerasa la Club Art cand am fost cu prietenii de la tigra sa imi trimita un PM sa vedem cum le primesc (cred ca este vorba de sebi de la brasov dar nu sunt chiar sigur)
              Last edited by bubu_vasile; 17 May 2009, 19:50.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Si eu am ajuns acuma acasa. Oprit la fel la Millenium la o ciorbica si mai inca ceva...
                Sper ca toti au ajuns acasa fara probleme.
                fara linkuri externe

                Comment




                • fratilor....ce parere aveti de drumurile noastre?) .apropo,azi am vazut si eu "coloana oficiala" in beius cum a virat spre stanga spre pestera ursilor:P
                  Last edited by bubu_vasile; 17 May 2009, 21:50.

                  Comment


                  • Drumurile sunt de toata jena si servirea la restaurant,
                    sigpic #

                    Comment


                    • Sibiul a ajuns acum vreo 30 min!
                      Faina intalnirea, dar pozele si filmuletele de maine incolo, ca azi cica "e inchis"
                      Bravo noua tuturor domnilor!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Originally posted by hinchirisul View Post
                        fratilor....ce parere aveti de drumurile noastre?) .apropo,azi am vazut si eu "coloana oficiala" in beius cum a virat spre stanga spre pestera ursilor:P
                        scuzati ,spre stana de vale:|

                        Comment


                        • Am ajuns si noi la IASI. Asteptam pozele, mai ales de la Rebe.

                          Comment


                          • puneti tot si pozele la discretie si ce sa mai filmat.
                            marea familie 23 de masini parca?
                            servirea proasta in felix farfurii murdare drumuri proaste:> oameni "cu o gindire" @#@! ca esti cazat la o pensiune nu ai voie la alta sa maninci,bei dai la buci . astia nu stiu sa faca banii bihorenii frate,no offence pt restu bihorenilor
                            sigpic

                            Comment


                            • ai MARE dreptate si din oradea la intalnire cam pauza vorba aia 7 km pana la felix..... restul e logan.
                              sigpic #

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google