Intalnire LoganCLub In Zona De Vest III La Felix 14 15 16 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire LoganCLub In Zona De Vest III La Felix 14 15 16 Mai !

    Am deschis acest topic putin mai devreme decat ar trebui dar, as vrea sa stiu la care pensiune doriti sa mergem... ma gandesc ca cei care vin sigur stiu din timp.. wekendul va fi acelasi... Pe scurt nu prea am ce sa explic.. ca.. deja ii a 3 a intalnire de acest gen, in schimb as vrea sa votati unde ati vrea sa fie cazarea. Prima ii o noutate, dar pentru a prinde destule locuri acolo trebuie facuta din timp rezervarea.






    In cartierul verdi sunt vreo 15 casute a cate 4 camere fiecare, din cate imi aduc aminte 2 camere au baie proprie si 2 camere au baia la comun.
    4 camere cu paturi duble,

    Pretul este de aprox 120 de lei/camera

    Pretul o sa diferit in functie de cate casute inchiriem. Am pus pretul maxim care se poate sa fie.
    Desi stiu ca ii mult mai mare fata de celelate pensiuni aici avem piscina proprie, gratar, jocuri, multe multe altele
    Piscina ii deschisa pana la ora 24 !!!
    Pe langa asta daca ti foame nu trebuie sa iesi sa mai platesti intrarea odata, etc doar ai iesit ai papat si mergi inapoi. Apa ii la fel ca in Apollo sau in Felix termala.



    Villa.. crinul.. dispune de vreo 40 de locuri de cazare
    Pretul aprox 60 lei/camera.. nu are piscina.. se plateste intrare la bazin 20 de lei/persoana. Camere sunt foarte dotate... Aer conditionat, frigider, tv, baie in camera.



    Pensiunea adela dispune de vreo 40 de locuri de cazare
    Pretul aprox 60/camera nu are piscina se plateste intrare la bazin 20 de lei/persoana. Camerele sunt mai putin dotate.. adica tv, baie in camera fara frigider, majoritatea au aer conditionat NU toate.


    Diferenta dintre verdi si celelalte nu prea are rost sa vorbim.. ca ii mare... dar in schimb ii si la pret ii mare diferenta..
    Verdi se afla In felix celelalte la 1 km de felix.

    Diferenta dintre adela si crinul ii : Camerele de la adela sunt mai putin dotate, dar in schimb dispune de un loc foarte mare de gratar, povesti, etc.


    Astept votul vostru pana la sfarsitul lunii.
    15
    Cartierul Verdi
    80.00%
    12
    Villa Crinul
    6.67%
    1
    Pensiunea Adela
    13.33%
    2

    The poll is expired.

    Last edited by KeanuRev; 4 January 2010, 18:02.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

  • #2
    LC SIBIU

    1.sibianul + sotia + fetita 1 camera cu 2 paturi
    Last edited by sibianul; 4 January 2010, 16:21. Reason: Automerged Doublepost
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #3
      mno stai o tzara) prima data vedem unde si dupaia ) cine vine
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #4
        Mah..oricum eu vin, indiferent unde!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #5
          boris+asupritoarea 1 camera cu pat mare votat vila crinul unde am si fost gazat
          sigpic

          Comment


          • #6
            Later update acuma mam uitat si eu la poze se pare ca si pensiunea adela are mai nou piscina o sa sun sa vedem despre ce ii vorba.. si cat ii de mare, daca ii incalzita sau nu. O sa revin zilele astea cu detalii.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #7
              piscina au facuto mai in fundu gradinii, unde era un fel de scena.

              Si noi ne inscriem:
              vali007+Ancuta- o camera cu pat dublu.

              Si eu am votat Verdi, e mai mare, cu toate dotarile. Iar cine vrea sa faca o baie inainte de plecare nu trebuie sa mai piarda o ora pe drum.
              Last edited by vali007; 5 January 2010, 05:52. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                keanu daca ai nevoie de ceva ajutor da un semn
                http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                Comment


                • #9
                  Pai ai putea sa mergi pana la adela sa vezi cum ii piscina sa ne zici daca se merita ca atunci mergem acolo
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #10
                    am votat "Cartierul Verdi" , cred ca acolo incapem toti la un loc.sa nu mai fim in mai multe locuri.
                    sigpic #

                    Comment


                    • #11
                      o sa trag o fuga zilele astea pana acolo sa vad ce si cum
                      http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                      Comment


                      • #12
                        si noi venim

                        Comment


                        • #13
                          ai zis bine NOI!
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • #14
                            cu parere de rau va anunt ca pensiunea adela are intradevar piscina,dar nu cu apa termala.este piscina de vara cu apa incalzita de la soare...deci nu cred ca e loc de scaldat in mai
                            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                            Comment


                            • #15
                              Deci ramanem la parerea ca, cartierul Verdi ii cea mai buna solutie pana acuma... adica ma gandesc ca la "strandul adela " poate fiecare sa faca baie la el in oras nu trebuie sa mearga pana la oradea sa faca baie...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google