Intalnire LoganCLub In Zona De Vest III La Felix 14 15 16 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    E ok in 14-15-16!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #32
      daca o sa pot sa vin in 15 schimb prefixul, va fii dezmat....
      sigpic #

      Comment


      • #33
        Bun,atunci ramane asa 14-16 Mai.La verdi.
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #34
          pretul afisat e pe noapte, nu?
          2 nopti vine 300si ron.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • #35
            este pe noapte pretul.cel de acolo mi-a spus ca o sa fie 150 dar daca vorbim cu sefii ne face poate reducere.cu o zi inainte vorbisem cu altcineva de acolo si a zis 125...saptamana viitoare cand ma pun pe picioare si eu(momentan sunt consemnat la domiciliu) o sa merg sa vorbesc direct cu sefii sa-mi spuna un pret clar.
            ar fi bine de stiut totusi cam cate persoane o sa fie sa stiu ce pot negocia acolo.
            offtopic:adimrv...de data asta stiu ce sa caut in buletin(daca mai tii minte) )
            http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

            Comment


            • #36
              dada adi nu ne mai uitam ca boul la poarta noua la buletin ) ba cum il cheama ba de unde ii nascut ba mai stiu eu ce)
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #37
                ne-o facut-o elegant atunci adi)
                http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                Comment


                • #38
                  v-am ars dar m-am amuzat, ca nu v-ati dat seama
                  sigpic #

                  Comment


                  • #39
                    Ma anunt si eu ptr.aceasta intalnire:alo68+sotie+copii
                    O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

                    Comment


                    • #40
                      silviu: cand mai treci pe acolo o sa te rog sa te uiti daca piscina aia are locuri si mai putin adanci pentru copii ca daca vin atunci aduc si copiii. mersi
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #41
                        Le dai un colac bubule
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • #42
                          pai o sa le dau, dar totusi ... nu m-as risca sa ii bag intr-o piscina ce are 1,80 m sau chiar mai mult.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #43
                            Hai cu votul inca cateva zile.. sa incheiem si treaba asta
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • #44
                              Razvane,cred ca se vede destul de clar unde se vrea....Deabia astept

                              Comment


                              • #45
                                eu nu am votat pentru ca nu stiu inca daca reusesc sa merg si sa stau peste noapte, dar si mie mi se pare ok acolo.
                                oricum, problema mea pentru silviu ramane aceeasi: au bazin pentru copii acolo la verdi ? si eventual ar trebui daca mergi pe acolo sa intrebi daca raman altii "pe dinafara" cu cazarea in ce conditii pot intra acolo. Spre exemplu o sa fie aradeni sau poate si altii care o sa vina sa stea de dimineata pana seara si normal ca ar vrea sa stea cu voi acolo la o baie. O sa poata intra ? in ce conditii ?
                                astept raspunsurile cand o sa poti. mersi.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google