Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Asa zic si eu..Undeva prin centrul tarii...Baile Tusnad iara pare frumos....Si pentru data putem face vot(poll).,si nu numa pentru data...Si pentru locatie..
    sigpic

    Comment


    • #17
      Daca o sa am masina, o sa vin oriunde s-ar tine. altfel, ma mai gandesc. urasc sa merg la intalniri si sa nu conduc masina...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #18
        Unde vreti voi, am sa vin, dar in august.
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • #19
          Faceti un Poll (VOT)
          sigpic

          Comment


          • #20
            Da facem dar prima data asteptam propuneri. Din ce sa facem un poll daca nu sunt propuneri.. toate la timpul lor. avem vreme.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #21
              Aia din Ungaria ii "HAIUDU SZOBOLSLOI'' ceva de genu nu ma bateti ca nu stiu cum se pronunta dapoi sa o mai si stiu scrie )))

              Eu propun undeva pe Trans Fagarasan cu corturile ar fi cel mai belea parerea mea.
              Last edited by KeanuRev; 21 May 2008, 00:35.

              Comment


              • #22
                Vad ca nici romaneste nu prea stii sa scrii
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Ideea ii ca in ungaria... au de pedalat constantenii bucurestenii si toti din moldova de nu se vad. Undeva in centru.. Zona : Brasov, Sighisoara, Sibiu
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #24
                    Da.asa e cel mai bine pentru toti.pe undeva in centrul tarii..
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Prin eliminare: Brasov si Sibiu au fost intalnirea nr.1 respectiv nr.2. Deci mai ramane sighisoara, Targu Mures

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by sebi4fc View Post
                        Aia din Ungaria ii "HAIUDU SZOBOLSLOI'' ceva de genu nu ma bateti ca nu stiu cum se pronunta dapoi sa o mai si stiu scrie )))

                        Eu propun undeva pe Trans Fagarasan cu corturile ar fi cel mai belea parerea mea.
                        Eu n-as vrea cu cortu! Dupa ce pedalez vreo 300-400 de km vreau si eu un dush calumea, un pat mare si moale in care sa ma odihnesc, n-am chef sa-mi rup oasele pe saltele si toate alea.

                        Comment


                        • #27
                          Da sunt de acord cu Tine Funky.
                          ps. Frumos avatarul
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Propun si eu Statiunea Basna sau Geoagiu Bai unde am fost eu anu' trecut se gasesc vile de inchiriat cu 50 RON /camera cu dus , apa calda etc.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Asta suna bine..> Geoagiu Bai ,e si frumos, e prin Hunedoara,nu ?
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Da Geoagiu Bai este in Judetul Hunedoara, este o statiune unde gasim bazine cu apa termala , 3 la numar pt. cine nu stie , unul din ele este pt. copii deci pentru cei care vin cu pruncii este ideal, intrarea la bazine este de 10 ron /zi (adulti), 5 ron copii parca , asa era anu' trecut. Sunt multe terase , discoteci, si cateva restaurante ieftine cu mancare foarte buna (cam 15 ron pe o portie de piure cu piept de pui la gratar cu salata de muraturi si o bere...Yumiiiiii )... Cazare gasim cam peste tot , sunt multe pensiuni, hotele, locuri pt. Cort etc.... Nu este f mare cam 10 min maxim de mers pe jos pana la bazine din orice directie. Eventual pun cand ajung acasa niste poze cu zona ce le-am facut anul trecut da ca ramane ca zona potentiala pt. National LOGAN CLUB Meeting No.3

                                LE : Nu mai pot edita asa ca pun aici linkul cu Geoagiu Bai
                                Last edited by Seba; 21 May 2008, 15:06.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google