Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da bine ii frumos.. Mai devreme vorbeam de ceva in centru tarii.. Iar hunedoara... :| si cum ziceam pentru constanteni este super departe. Sovata.. Ramane in picioare deocamadata.. Si asteptam alte recomandari. Nici sovata nu ii prea aproape.. Dar na
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #32
      Domnilor, ca sa impacam si capra si varza (fara a incadra macar vreun coleg la una dintre cele doua categorii, deci nu o luati ad-literam), chiar cu riscul de a deveni monoton sa ne intalnim in acelasi loc, mai bine alegem un loc undeva in centrul tarii, pe o raza de 100km in jurul locatiei sibiu, brasov sau care s-o alege pana la urma...Si acolo o sa facem "nationalele". Alea "regionale" se fac unde vor userii din regiunea respectiva, asta neampiedicandu-i pe ceilalti care vor si care-si permit sa mearga si la acele intalniri. Vedeti exemplul colegului spike, care a venit de la bucuresti pana la felix...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #33
        Cu riscul de a ma repeta ,eu cred ca Sighisoara e cea mai buna locatie !
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • #34
          Sunt de accord cu csebalyn

          Comment


          • #35
            Eu nu prea sunt de acord cu csebalin. Parerea mea e ca intalnirile ar trebui facut prin rotatie, azi in Transilvania, maine in Moldova, poimaine in Regat, raspoimane Dobrogea, samd, in felul asta toata lumea ar avea de castigat si de pierdut in acelasi timp (dpvd material). De castigat vor avea toti, atat cei care au de parcurs distante mici, cat si ceilalti, vor vedea locuri noi, oameni noi, obiceiuri noi etc. Dar parerea mea nu conteaza, daca voi fi liber si voi avea suficienti bani vin oriunde hotarati voi.

            Comment


            • #36
              Eu zic ca a 3-a intalnire nationala sa fie la mare la Constanta
              Sincer sa fiu la prima intalnire am fost la Brasov,a doua la Sibiu deci sincer sa fiu mai veniti si voi la noi
              Last edited by SUPERCAR; 21 May 2008, 19:45.

              Comment


              • #37
                Eu oricum ma duc la Mare in August
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by SUPERCAR View Post
                  Eu zic ca a 3-a intalnire nationala sa fie la mare la Constanta
                  Sincer sa fiu la prima intalnire am fost la Brasov,a doua la Sibiu deci sincer sa fiu mai veniti si voi la noi
                  ........ Ce poti sa spui la asemenea.. Post.. Atunci cand ai fost la Brasov si la Sibiu ai fost.. Pentru ca acolo era mai aproape.. Nu ai fost.. Pentru ca nu au vrut sibienii sa vina undeva.. Deocamdata nu ai fost la timisoara, cluj... Oradea etc. Locatia va fi la sighisoara, asta daca gasim ceva apa pe acolo.. Avand in vedere ca va fi caldura la vara.. Trebuie neaparat sa fie.. Vara.


                  le: Supercar Eu as veni la mare.. Dar din Tm.. Arad.. Si alte orase nu cred ca vin toti.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #39
                    Atunci undeva mai aproape,adica eu vin sute de km tocmai din constanta de fiecare data si restul nimic?...Nu mi se pare corect

                    Comment


                    • #40
                      Nici mie nu prea mi-ar conveni chestia asta sincer sa fiu. Oricum eu vin unde se face. Numa sa nu fie in septembrie deoarece plec in grecia la mare

                      Comment


                      • #41
                        Eu propun ca cel care va organiza intalnirea sa deschida un poll cu locatiile posibile de intalnire si oamenii sa voteze, altfel se vor purta discutii lungi si fara finalitate.

                        Comment


                        • #42
                          Exact asta incerc sa fac doar ca nu am timp:| pana sambata sa fac o lista.. Trebuie studiate ofertele, etc inca cateva zile pana sambata se vor mai discuta posibilele locatii.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #43
                            SUPERCAR: in felul tau ai dreptate. E frustrant sa vezi ca cei din sibiu sau brasov sau .... Sunt la o aruncatura de bat de intalniri, dar totusi nu uita ca mai sunt si alte localitati. Am putea si noi cei din vest sa spunem acelasi lucru ca si tine, dar nu mi se pare normal. Deci vorba lu' seba despre capra si ... Capra.
                            Oricum am face tot vor fi persoane care nu pot sau care ... Li se pare prea departe.

                            In alta ordine de idei, desi iubesc Sighisoara (am fost ani de-a randul la Sighisoara in concedii) e putin mai dificil cu gasitul cazarii. Si totusi parca o statiune ar merge mai bine. Din Sighisoara se pot face "mici" excursii in mai multe locuri in caz ca se sta 2-3 zile. Daca totusi vreti statiune atunci parca Sovata e mai interesanta. Geoagiu e ok, dar prea departe de dobrogeni si moldoveni. Acolo ar merge o regionala.
                            Bazna mi se pare ok de vizitat, dar atat. In rest e cam seaca.
                            ca perioada ... Septembrie mi se pare cam tarziu, iulie prea devreme. Nu stiu. Cred ca personal as prefera august.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #44
                              Bubu_vasile, nu uita ca in august sunt cele mai ascutite preturi la cazare. Eu sunt de acord sa facem o intalnire in august, dar parca nu-mi convine sa dau 200 lei/noapte de cazare. Mai bine vin cu cortul, eu is mai de la tara, de felul meu si imi place in natura.

                              Comment


                              • #45
                                Bine mai asta de la tara) Uitati pe Prima pagina si votati. Nu dorm din cauza voastra ma !!
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google