Intalnire Nationala Nr. 5 SIBIU 24-25 Iulie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    agnita si de la mine
    low....&.....slow

    Comment


    • #32
      eu nici nu am auzit de agnita, sorry, dar ma supun majoritatii

      Comment


      • #33
        La Brasov avem deja in martie. Eu zic Agnita, pt ca Sighisoara e cam fumat
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • #34
          Salutare colegi,eu merg pe mana majoritatii si votez DRUMURI LINE SPRE AGNITA!!!
          Sanatate tuturor si sa ne intalnim oriunde santem bineveniti,locatia este buna,deci e super ok!!!
          VA SALUT SI RAMANETI PE DRUM!!!
          sigpic

          Comment


          • #35
            Daca mergi pe agnita de ce ai votat brasov?)
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #36
              Votez si eu Agnita. Zona e frumoasa iar daca se vrea se poate merge pana la Sighisoara (e 1 ora de mers si drumul e OK).
              Am votat mai devreme Brasov, dar la noi avem intalnirea regionala in 1 Martie. Rog un moderator sa mute votul pe Agnita
              Last edited by waderus; 28 September 2009, 15:17.

              Comment


              • #37
                Agnita si de la mine blackufo nu de alta dar sa se cunoasca mcv -urile
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Deci sa ne facem intelesi ....Pe data de 27-28 Februarie la Brasov este INTALNIRE NATIONALA.
                  Se va tine pe 27-28 ptr. ca 1 Martie pica ca si zii -Luni-
                  Ca si numar este nr.5 deci cea de la agnita va fii nr 6.
                  Cea de la Agnita este intalnirea nationala a doua din an .
                  pe an sunt doua intalniri nationale una in primavara si una cam in toamna.
                  Deci....
                  Intalnirea Nationala de la Brasov fiind stabilita ca si data si locatie inca de anul trecut si care se va tine in fiecare an in jurul datei de 1 Martie , mai ramane sa stbilim data de desfasurare a celei de a doua Intalniri Nationale din acest an care se va tine la Agnita.
                  Acestea fiind scrise faceti-va programul in asa fel, ca sa fim cati mai multi la ambele intalniri nationale.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #39
                    ma.. tu esti pe 10 fete.. zici ca esti dus de acasa)) DACA IN pool este Unde sa se tina intalnirea nationala NR 5 si acolo toti o votat Agnita si acuma vii tu si imi zici ca hop tzop ca nu bagam in seama votul si ca tu tii nationala la brasov 1 SINGURA NATIONALA PE AN !

                    PS. Daca vroia lumea sa se tina Intalnirea nationala Nr. 5 La brasov atunci toti votau brasovul cum nu se voteaza.. nu ramane..
                    Last edited by KeanuRev; 28 September 2009, 23:02. Reason: Automerged Doublepost
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #40
                      Mai Sebi,daca tu tii neaparat sa sa cheme intalnirea de la Brasov "nationala" e OK.Dar intalnire nationala e doar una pe an,iar la anul se pare ca vom ocupa AGNITA.Asa ca nu te stresa prea tare,ca oricum venim peste voi. Sa nu crezi ca scapi asa usor de noi.

                      Comment


                      • #41
                        asa e mai corect o singura nationala si cateva regionale
                        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                        Comment


                        • #42
                          O nationala e de-ajuns pe an... si de preferat ar fi sa ramana stabilita pt ultimul weekend din iulie
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • #43
                            ReBe, data se va stabili ulterior, tot prin vot!
                            Stati asa sa se aleaga locatia si apoi vom mai vedea!
                            Si, categoric o singura nationala pe an!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • #44
                              Nu era mai bine 2 nationale? Din cate stiu eu e o internationala, si 3 regionale pe an nu? Adica, anul acesta asa a fost Si nationala sa fie la mijloc, adica 2
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Nop, n-au fost 2 nationale pe an pana acum. Nationala nr. 3 a fost la Sovata in primavara sau vara anului trecut.
                                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google