Intalnire Pe Transfagarasan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Pe Transfagarasan

    Noi... cei din cluj o sa facem la vara o iesire pe transfagarasan cu cortul pe 2 zile, si cred ca ii o buna oportunitate sa facem o mica intalnire cu aceasta ocazie. detaliile le stabilim pe parcus.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

  • #2
    Keanu, sa stii ca e putin cam dificil pe Transfagarasan :|
    Eu am fost acum 4 sau 5 ani si a nins in iulie, deci cu cortul cred ca veti ingheta :|

    Comment


    • #3
      daca se aseaza la vidraru sau mai jos putin e ok
      sau mai e loc de campare inainte de balea cascada
      sus nici o sansa e prea frig
      da mai sti poate baietii rezista eroic.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #4
        corect..mai jos e ok si scad si sansele sa te intalnesti cu ursu'..loc este suficient la centrala electrica
        ..va vizitez si eu..macar in loc de urs

        ...s a asfaltat o buna parte din drum iar restul e plombat proaspat ....cu ocazia raliului Argesului
        Last edited by DISSSEL; 21 May 2010, 10:24. Reason: Automerged Doublepost
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • #5
          daca vine calin cu varul jack sau jinarsul din productia proprie toti baietii rezista
          pe la jumatatea lui iulie, cred ca ma bag si eu

          Comment


          • #6
            Pai prin iulie pe la mijlocul lunii ma gandeam si eu... oricum o sa fie ceva pe 2 zile si undeva nu chiar asa sus sa nu inghetzam de frig. oricum o sa fie bine;)
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #7
              pai acum la regionala de la mioveni ,plecarea se face pe transfagarasan ,ca si anul trecut..asa ca e numai bine cu ocazia regionalei.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #8
                Asa mah..s-o faceti odata cu Nationala!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • #9
                  .....sau le sudam )plecam de la regionala ..stam pe la munte pe la baraj... la peste ....si ajungem la nationala)
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • #10
                    se poate sta si sus la balea lac cu cortul...dar nu cort de la REAL cu 30 lei. un cort performant de campat pe munte ajunge lejer la 1000 lei.

                    Comment


                    • #11
                      intalnirea se preconizeaza dupa data de 4 iulie. atunci sa fie si mai cald si o sa se si deschida... din cluj o sa fie vreo 4-5 masini.. sper
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #12
                        Si eu as vrea sa vizitez Transfagarasanul in vara, dar nu pot sa stau la cort :|. Daca s-ar gasi o 'gazare' ceva mai ieftina, poate s-ar baga mai multi
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Nu stiu nu ma ocup de cazare... cine vrea se intereseaza intalnirea va avea loc in wekendul 3-4 sau in wekendul 10-11 iulie.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #14
                            gazare gasesti mai gicule.... ;)

                            Comment


                            • #15
                              si eu va vizitez !! ... ca e la o aruncatura de bat ... distanta de fagaras!!
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google