Intalnire Regionala La Brasov 1 martie 2009 Ora 10 !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Regionala La Brasov 1 martie 2009 Ora 10 !!

    La multi ani si la multi bani STREULEA!
    Gata su sarbatorile, da-i drumu la treba colega
    Vorba aia!!!!!!Si apropo: nu facem in ian. sau febr. una misto la Brasov?
    Hai ca ideea nu e rea!
    Deci o s-o "facem la Brasov!!!!!!!!!!!!!!
    Daca trebuie, deschidem si un topic nou!
    93
    15/02/2009
    15.05%
    14
    01/03/2009
    84.95%
    79
    Last edited by sibianul; 1 January 2009, 21:37.
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

  • #2
    Ar merge una in ianuarie...de minune

    Comment


    • #3
      ianuarie-februarie nu prea cred k o sa pot veni
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • #4
        @viorelu, cred ca ar trebui sa deschizi tu un topic nou, ca organizator de intalniri!
        Ce zici?
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #5
          Ar fi o idee buna dar nu stiu daca toata lumea ar fi de acord deoarece au fost sarbatorile majoritatea oamenilor au epuizat fondurile si o calatorie cu familia sau fara.. cere ceva costuri, am facut un poll daca exista suficiente voturi, ca se poate vom faca daca nu.. ramane cea de la felix, ii parerea mea.. si doar o simpla parere. Votati
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #6
            @KeanuRev , sa fim seriosi ca nu e un capat de tara pentru nimeni cei 200-250 ron care trebuie pentru intalnire!
            Eu zic sa-i dam bataie ca vorba aia, daca nu ....., atunci cand?.....
            Acum pe bune, zic eu ca la 2-3 luni sa facem o chestie de genul asta si ar fi super ok!
            Ne vedem, vorbim, "facem misto", mancam ceva, unii nu platesc
            89 MIR lasa bacsis.....
            Eu unul sunt acolo!
            Si daca e s-o "facem" in ultima sambata sau duminica a lunii ian toata lumea a luat chenzina , deci nu vad nici un motiv sa nu se organizeze!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #7
              @sibianul- Tot atatea intalniri "regionale" .Si la cine ma rog te astepti sa apara la aceasta intalnire,daca tot e regionala?? Poate nu ai observat ca pe data de 15 martie 2009 se organizeaza a 3 intalnire a loganistilor in zona Moldovei, iar pe 15,16,17 MAI 2009 se organizeaza la FELIX o alta intalnire regionala, cu cei din acea zona,si bineneteles cine mai pofteste...si sa nu uitam a 4a intalnire NATIONALA care va avea loc in vara,undeva in centrul tarii.


              Postul este scris ca o reamintire a intalnirilor din anul acesta. A NU se intelege gresit!!!
              Last edited by cristi3775; 2 January 2009, 16:33.
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #8
                @cristi3775, dar am zis ca trebuie sa fie prezent un anume club sau membru?Daca doriti si reusuti sa ajungeti sunteti bineveniti.
                Daca te uiti la intalnirea de la Deva am fost foarte multi ardeleni si banateni plus Mioveniul si Domnul Vali de la Iasi.
                Ideea e ca daca este la brasov, poate mai vin si alte cluburi.
                Sa fim seriosi ca nu sunt asa de mari cheltuielile!
                Indiferent ca se mai organizeaza si alte intalniri!
                Ideea e ca trebuie, zic eu sa fim mai uniti si mai solidari!
                Stii vorba aia.....unde-s multi "e si misto"(in varianta extinsa)
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • #9
                  De acord...(votat)...totusi asteptam si parerea cuiva din Brasov.Din Pitesti vad ca ar mai fi cativa care ar urca pana la Brasov
                  Ar fi frumos...sa vedem cati ne strangem.
                  Last edited by viorelu; 2 January 2009, 18:34.

                  Comment


                  • #10
                    Sibianul... pentru voi e destul de aproape dar gandeste-te la oradea.. arad timisoara resita.. care cheltuiesc mai mult... si la drum se mai adauga cheltuieli suplimentare mancare.. care omul, nu ii convine sa dea aproape in fiecare luna o suma substantiala pentru o calatorie...
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #11
                      Texte si ...pretexte...asteptam sa vedem ce mai zice lumea...cam de luni se cam dezmorteste dupa petrecerile de sfarsit de an

                      Comment


                      • #12
                        Eu sunt de acord cu toate intalnirile, indiferent cum se numesc si am sa incerc sa ajung la toate, chiar si la cea de la Iasi. De fapt am reusit anul trecut sa ajung in Iasi de doua ori, chiar am avut placerea sa cunosc multi loganisti Ieseni. Asa ca sunt de acord cu toate intalnirile, dar sa nu se suprapuna datele de organizare. Intalnirea de la Brasov trebuie organizata in Ianuarie sau februarie, pentru ca in martie este cea de la Iasi, iar in mai , Felixul.
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • #13
                          Cica bacsis ha sibianule...........nui rau
                          Eu nu pot sa promit inca nimc pana nu se hotaraste concrey ce si cum. Si in plus cum ati mai zis mai urmeaza si cea de la felix si cea nationala deci............inca nu pot sa va dau un raspuns. Si e cam departe brasovu de mine.............da nui prbl daca e cu bacsisu va trimit prin posta!!!!! hai noroc si la mai mare!!
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by sibianul View Post
                            @viorelu, cred ca ar trebui sa deschizi tu un topic nou, ca organizator de intalniri!
                            Ce zici?
                            Nu zic...deci daca si cineva din Brasov e de acord(eventual organizatorul),si se exprima aici e ok.Eu nu zic nimic ca dupaia se intampla ca la Targoviste...si punct

                            Comment


                            • #15
                              Las' ca ne descurnam noi, dar oricum un coleg de la BV. sa isi faca simtita trezenta pe topic sa ne lamurim!!!!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google