Intalnire Regionala La DEVA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Eu sunt pro . Parcarea cea mai frumoasa este la telescaun, locatii cu mancare buna se gasesc.

    Comment


    • #17
      Ne bagam!!!!!!
      Eu unul vin!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #18
        Vin si eu!!! Si mai am locuri libere daca sunt doritori din Timisoara
        sigpic
        ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

        Comment


        • #19
          Originally posted by cristivsb View Post
          Bolo daca mergi, eu merg cu tine daca ma iei.
          adica nu vii cu masina ta???

          Comment


          • #20
            Deci ramane pentru data de duminica 21 decembrie, in parcare la telecabina ce urca sus la cetate? Ora 12-13?
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • #21
              @cristivsb a avut un mic incident ,iar loganul sau e indisponibil ceva vreme, dar noi nu-l lasam!!!!
              @valeriu61...............stabileste locul de plecare din Sibiu!
              Last edited by sibianul; 4 December 2008, 20:54.
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • #22
                Cred ca vin si eu.........Va dau cat mai curand posibil un raspuns..........Sa vedem daca mai vine cineva de la mine din zona!!!! Sa nu vin singur!!!
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #23
                  Originally posted by mareom View Post
                  Seba, stii prea bine ca ai deja locul mortului rezervat la mine in masina daca vrei
                  numa sa nu-l lasi la volan
                  interesant pe 21 decembrie
                  pfoai! Mie groaza sa-i zic la muiere, imi trebe 2-3 zile sa pregatesc terenul.
                  ar fi ideal sa fie ceva loc de joaca pentru copii, zapada, alea alea, mi-ar usora munca de convngere
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #24
                    Pai trebuie sa luam in calcul cine vine de la distanta maxima si asta cred ca e Timisoara sau 89.MIR care poate vine din Oravita. Oricum distanta maxima e cam de 200 km. Luand in considerare ca asta face cam 3 - 4 ore de mers, eu zic ca ora 12. Luandu-ma dupa celelalte intalniri probabil ca vom sta cam 2 ore (in functie si de vreme) la locul de intalnire, dupa care sa mergem undeva sa papam sau sa bem ceva. Aici o sa rog pe cei de la Deva si Hunedoara sa vina cu propuneri concrete de loc de stat.
                    O sa ii rog de asemenea sa ia in considerare problemele care au fost la alte intalniri, respectiv imposibilitatea de a sta toti impreuna la masa.

                    Atunci ramane pe 21 decembrie ora 12.30 in parcarea de la telescaun. Restul mai vorbim.

                    PS streulea: si mie mi-a fost greu, dar am abordat discutia ceva de genul: "baietii au propus o intalnire la Deva. Vrei sa vii si tu ?" adica eu oricum vreau sa merg, intrebarea e daca vii si tu
                    a iesit destul de bine. sper sa nu am surprize
                    Last edited by bubu_vasile; 4 December 2008, 23:58.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #25
                      Bubule eu am venit cu ideea dar cred ca o sa fiu rupt dupa intalnire ca merg direct la lucru fara odihna , dar ma bag la provocare , apropo sper sa nu schimbe programul colegii mei ca atunci srry nu mai pot veni , dar in principiu vin
                      :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                      Comment


                      • #26
                        Da, tu si alin a-ti venit cu ideea de deplasare asa ca acum nu te trage pe fese ... Te descurci tu la servici.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • #27
                          Haideti sa incercam si o mica lista, sa vedem aproximativ cati ne strangem ca sa stie si cei din Deva spre ce local sa se indrepte:

                          1. Bubu_vasile
                          2.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #28
                            1. bubu_vasile
                            2. crististreulea (in principiu DA!)
                            3. Alte culori?
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #29
                              1. Bubu_vasile
                              2. Crististreulea (in principiu DA!)
                              3. MAVERICK_SS (pe post de copilot la cineva in masina sau cu Maty, ramane de vazut)
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                1. bubu_vasile
                                2. crististreulea (in principiu DA!)
                                3. MAVERICK_SS (pe post de copilot la cineva in masina sau cu Maty, ramane de vazut)
                                4. becudani
                                Last edited by crististreulea; 5 December 2008, 01:25.
                                :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google