Intalnire Regionala La Deva 18-19 Decembrie 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by alex_comisaru View Post
    AM DE FACUT UN ANUNT!


    Cine nu i-si gaseste un DVD cu muzica+ceva poze,sa-mi trimita un PM sa si-l revendice.A ramas la mine in laptop.sunt prea multe persoane in poze si nu imi dau seama al cui este!
    On topic: bun ai vinul ghiurghiului mai....
    sigur nu ati inversat leptopurile ca erau prea multe pe masa
    eu am vazut la un moment si 6 bucati
    sigpic

    Comment


    • Superba intalnirea, locatia - de vis - atmosfera - extraordinara. Felicitari colegilor din LC Deva pentru efortul depus si in special felicitari celor care au avut ideea nemaipomenita de a alege un asa loc frumos. Mai venim in zona, inclusiv la vara si sper ca si in iarna urmatoare daca se va tine in aceeasi perioada si locatie. Fain.
      Si acuma in alta ordine de idei, tot nu sunt lamurit - de ce lacul nu avea nici cea mai mica pojghita de gheata, nici macar la mal in conditiile in care - ati vazut - ca paraul destul de repede de sub Castel, avea gheata berechet, desi se misca destul de repede. O sa pun si ceva poze. Ca nu cred ca in Hunedoara, a fost mai frig decat la Cincis. O mare enigma pe care sper sa mi-o dezlege un cunoscator.
      sigpic

      Comment


      • Hai ca incerc eu sa dau o explicatie (am lucrat la un asemenea baraj mai demult) : lacurile de acumulare de forma asta ingheata de regula de la coada lacului spre baraj. Paraurile sunt ape cu debit mic care se racesc repede si ingheata la fel de repede odata cu vremea rece. Lacul fiind mare, cu capacitate de milioane de mc are inmagazinata in apa caldura din timpul verii - razele soarelui patrund in adancime astfel incat nu prea poate ingheta decat la mal si in amonte. Daca iarna e aspra si dureaza mult, gheata avanseaza pe lac la suprafata lui si se poate vedea. E o chestie de mase si caldura acumulata in ele. Sper ca m-am facut inteles.

        Comment


        • Originally posted by ice View Post
          sigur nu ati inversat leptopurile ca erau prea multe pe masa
          eu am vazut la un moment si 6 bucati
          de la ce lichide ai vazut 6 ?

          @Catalin ,daca vrei til pun la posta!

          Comment


          • Originally posted by ice View Post
            sigur nu ati inversat leptopurile ca erau prea multe pe masa
            eu am vazut la un moment si 6 bucati
            de la cornata sau de la vin ai vazut 6 buc
            sigpic

            Comment


            • Sper sa ne vedem la regionala de la Brasov[iar] dar sa stau o noapte acolo.

              Comment


              • ICE, nasule, stai potol ca nu erau 6 laptopuri erau doar 3, dar nah palincuta aia in combinatie cu vin si bere iti creaza neste halucinatii halucinogene
                prietenii stiu de ce
                sigpic

                Comment


                • ice nasule??? inseamna ca va luati? florine casa de piatra
                  Poze nu mai pune nimeni? Asupritii sunt la bucatarie, dar futografii cu ecuson ce fac?

                  Comment


                  • La Brasov vreau sa vad 9 bucatidar vin cu autobuzul
                    sigpic

                    Comment


                    • pai masina ta e autobuz
                      sigpic

                      Comment


                      • finule asta am vrut sa aud
                        sigpic

                        Comment


                        • acum sa o zic pe aia dreapta masina aia a matale e de toate: autobuz, dric, pestera lui ali-baba, un tunel cu luminite, avion, tractor, etc., etc.
                          sigpic

                          Comment


                          • E masina de Spion, nenea, asa ca "grija mare" ca te astepti la orice
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • Originally posted by alex_comisaru View Post
                              de la ce lichide ai vazut 6 ?

                              @Catalin ,daca vrei til pun la posta!
                              ti-am spus ca nu e graba si e un motiv ca sa vi si tu la primavara la Brasov la regionala.


                              si "Spionul"cred ca vedea dublu,cel mai mult pe masa aia au fost "tri" laptop-uri,cu al meu 4 dar nu l-am folosit.
                              vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                              Comment


                              • Al meu era in camera, la fel si al domnului de la europa nova, poate de-asta stia spionul de 6
                                Marton, o sa pun si eu poze cat de curand, dar lasa-ma te rog sa-mi aranjez putin apartamentul ca e o dezordine totala In week-end a fost programata curațenia, dar nu am putut sa ratez regionala, deci am amanat curatenia putin )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google