Intalnire Regionala La Targoviste....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok.eu spun ca ar fi destul de ok daca ar fi pe la 13-14 pt ca nu cred ca sunt singurul in situatia de a munci de dimineata si ne-am dori sa mergem.sper sa tineti cont si de parerea"partidului muncitoresc")!oricum am sa urmaresc evolutia si in functie de ora si de program fac tot posibilul sa ajung!chiar imi doresc mult,fiind prima"intalnire" a mea!
    Last edited by darksid3; 18 December 2008, 23:57.
    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

    Comment


    • Si a mea este tot prima intalnire.Bineinteles ca vom stabili impreuna ora la care se va desfasura intalnirea!

      Comment


      • Am facut rost de masina,nu-i Logan,dar arata bine.E adusa in toamna din Gibraltar si este a socrului meu,este un Rover 4oo din '98,motor 1.4 16v,verde !!!.Frumos,nu?
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Eee...trebuie sa il vedem mai intai

          Comment


          • sa vad daca gasesc o poza...
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Imi merge greu forumul,nu stiu de ce,dar am reusit sa incarc o poza.Un Rover si un Socru...
              Attached Files
              Last edited by D-FENS; 18 December 2008, 19:32.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • vad ca a cazut intalnirea...pacat!cel putin asa vad din posturile astea...unora le arde sa se laude cu socrii sau cu nush ce masini.vb de intalnire sau ne prezentam neamu?fara suparare,sunt unii care chiar isi doresc sa ajunga la intalnirea asta.asa ca daca vreti sa va cunoasteti intre voi deschideti un thread cu"neamu si masinile lor"!poate ca sunt multi de isi fac programul de sambata in functie de intalnire!am sa urmaresc sa vad ce se intampla...
                "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                Comment


                • Nu cred ca a cazut intalnirea...d-fens a facut o gluma pe care nu trebuia sa o interpretezi astfel...

                  Comment


                  • Deci ora si locul in Targoviste?S-a hotarat ceva?

                    Comment


                    • @odorog-in primul rand ai grija cum vorbesti!Nu inteleg ce te ambalezi asa,eu nu pot sa vin cu Loganul meu pt ca iau numerele deabia marti.La intalnire voi veni cu alta masina,asta-i toata chestia.Am pus poza pe care am avut-o,ca sa fiu recunoscut.Gandeste un pic,nu da din gura degeaba!
                      Deocamdata intalnirea nu a cazut.Sper ca maine sa se hotarasca ora si locul intalnirii.Voiam sa stiu si parerile celor care vin,cam ce ora prefera.Vad ca n-a zis nimeni nimic.Atunci sa fie la ora 12 in parcare la Interex.
                      Daca altii sunt de alta parere,va rog sa spuneti.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Eu doar vroiam sa anunt pe cineva (telefonic)ca la net nu mai are acces... cu privire doar la ora si loc acolo...da probabil o sa astept pana maine.Ce as mai fi venit si eu...da asta e...si culmea duminica s-ar parea ca am traseu prin Targoviste...destul de dandoaselea

                        Comment


                        • Imi pare rau,duminica lucrez.Daca vreti s-o mutati duminica,din partea mea e ok,nu ma supar deloc.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Hai fratilor mai multa miscare aici !!!!

                            @D-FENS duminica e loc la DEVA :P
                            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                            Comment


                            • Ma faci sa rad....Multumesc pt invitatie!
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • TARGOVISTE (Gazda)

                                1.D-FENS
                                2.Dodo
                                3.


                                MIOVENI

                                1. AG 83 KTL- KaTaLyn
                                2. AG 88 DVL Dutza
                                3. AG 10 MRG Bosketel
                                4. TWeetY ( nu stiu cand tai porcu' dar sper sa nu fie tocmai atunci)
                                5.

                                PITESTI

                                1.AG-07-AVR alexutzu
                                2.AG-80-BIK ag80bik
                                3.AG-27-JBL AG 27 JBL
                                4.AG-09-*** Solenzul (DC)...Din Campulung
                                5.

                                BUCURESTI

                                1.B-15-FOF - Andreea13
                                2.B-67-BPX - Stanlei_82( Razvan) vin in proportie de 90%
                                3.B-90-BBB - SilviuB ( s-ar putea sa vin ca pasager, iar )
                                4.B-76-WKR - Stuke Vin cu masina daca o scot din service(daca nu vreau si eu un loc de copilot)

                                Cati mai vin din lista asta?E ultima care s-a facut!
                                Daca nu este nimeni impotriva intalnirea va fi sambata la 12 la Interex!
                                Last edited by Dodo; 19 December 2008, 00:41.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google