Intalnire Regionala LoganClub La Cluj In 26 - 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pai.......cam da......
    Dar deschideti domnilor lista, caci vad ca axista doritori inca de pe-acuma......
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • #17
      Stai mai.. ca noi organizam ) la sfarsit vedem cum ii la toate intalnirile din experienta(nu cred ca am lipsit la vreouna) ) si dupa aceea toate evenimentele neplacute sa le inlaturam;))
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #18
        Asteptam propuneri pentru ceea ce doriti sa vizitati.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #19
          Fabrica NOKIA.......
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • #20
            Pai voi sunteti din zona si atunci datine idei ce si cum sa facem ce sa vizitam etc.cu detalii si poze daca aveti disponibile si noi alegem.Cand se vadeschide lista ma puneti si pe mine pe lista ca vin si eu.
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • #21
              pai am vreau sa auzim ceva propuneri si dupaia zicem daca merita fabrica.. nokia... nu se pot fura telefoane deci nu ai ce sa vezi))
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #22
                Atunci Nokia pica din start
                Propune si tu cate ceva, iar noi o sa-ti spunem..........dar eu cred ca cel mai bine ne pregatiti ceva surprize......
                Pentru unii or fi placute, pentru altii nu...., caci oricum nu poti impaca si capra si varza
                Parerea mea!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • #23
                  Da vrem un restaurant unde au SMANTANA pe lista....
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #24
                    Da, dar peste 20 lei/kg
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #25
                      Apai' tulai' draga kenule tu vrei sa faci intalnire la cluj ....noi nu prea avem nimic de vizitat decat fabrica de bere URSUS. NOKIA, SANEX, CLUJEANA.... etc.. :p
                      2004 Dacia Logan 1.4MPi
                      2006 Dacia Logan 1.5dCi
                      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                      Comment


                      • #26
                        Pai e bine si la URSUS mai bine decat la telefoane...
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • #27
                          are dreptate sebi: se poate fura bere si baga in burta, astfel nu mai ai probleme cand iesi ... eventual doar daca nu mai nimeresti iesirea ... hic, hic ...
                          revenind strict la subiect: doar aveti cateva statui pe acolo le vizitam pe alea

                          LE: stie cineva daca e practicabil traseul Arieseni-Albac-Horea-Belis-Cluj ?
                          Last edited by bubu_vasile; 16 June 2009, 09:09.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #28
                            @bubu vasile E practicabil,dar iti recomand sa vii pe Oradea.Dar daca ai treaba prin munti,vei ajunge si la Cluj,dar mai incet.

                            Comment


                            • #29
                              ce intelegi prin practicabil ?
                              ideea e ca daca intalnirea e duminica, o sa plec de vineri din Arad, dorm la mine la gurahont (pe valea crisului) iar sambata dimineata plec mai departe si dorm sambata noaptea la Arieseni sau in zona. Apoi duminica la Cluj si retur pe Oradea ... cam asta-i ideea
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • #30
                                gradina botanica cred ca ar merge, depinde de doritori.
                                poate nu sunt atatia, mie mi-ar placea.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google