Intalnire Regionala Resita

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pana pe 10 octombrie o sa va spunem programulm locurile si sa speram ca o sa stim si niste preturi concrete pentru cazari si un loc bun pentru cei ce vor sa stea cu cortul

    Comment


    • #32
      ma lasa`l in mama lui de cort....o sa stam cu cortu tot anu acuma )
      cat sa tina si palinca aia in instalatie

      Comment


      • #33
        Cat de multa in instalatie!!!!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #34
          Si cat mai repede o data cand se tine ,ca sa stim si noi.
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #35
            pai data cred ca sa stabilit 7-8 noiembrie... da si va zic din start) Daca vine consoarta pana atunci am bilet de participare daca nu.. imi pare rau
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #36
              keanu: pai ai zis ca inca e deschis votul cu data. daca se considera data stabilita inchide poll-ul ca posibil de aia sa creada unii ca nu e fixata data.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #37
                pai inca ii mai deschis.. dar nu prea cred ca o sa fie influentat de 1-2 voturi..
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #38
                  Haideti faceti ceva .....baietii de la resita ...ca sa stim ce facem venim sau nu..sa avem timp sa ne pregatim cu bani etc...
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • #39
                    mai este ceva timp dar pt cei care vin mai departe sunt niste chesti care trebuie sa fie sigure,il sun maine pe renault sa vedem ce se intampla.
                    sigpic #

                    Comment


                    • #40
                      mai are 2 sapt.. sa vedem oricum nu cred ca va fi ceva.. deoarece din experienta zic.. ca iti trebuie cel putin 2 luni ca sa organizezi ceva calumea.. parerea mea acuma nah poate mai sunt si campioni nu zic
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #41
                        ramane sa vedem,sanse sunt.
                        sigpic #

                        Comment


                        • #42
                          data de 10 Octombrie se aproprie si nici un semn nimic.Haideti fratilor sa facem ceva fain si la Resita.Hotarati-va sa stie lumea ce si cum face din timp.dupa acea ne trezim ca nu mai vine nimeni.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #43
                            Pai pana in 10 octombrie o sa fie afisate preturi pentru cazare, locurile unde ne intalnim si orele dar singuru lucru ce ne tine in loc este o autorizatie.

                            Programul intalnirii (parital) sambata 7 noiembrie intalnirea membrilor in parcarea de la Kaufland la ora 17:00 ce facem dupaia depinde de vreme. Intalnirea propriu zisa va fi duminica ora 10:00. Adunarea va fi in parcare la Kaufland dupa care o sa mergem in centru (unde am inca probleme cu obtinerea autorizatiei sa putem parca masinile) unde o sa parcam masinile (daca totul merge bine). In centru o sa facem poze, o sa mergem sa mancam. Deocamdata atata va spun sa va faceti o idee.
                            PS: Pana sambata sper sa am lista cu preturile pentru cazari.
                            Last edited by Renault; 7 October 2009, 21:10. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #44
                              ok.asteptam.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • #45
                                din pacate, va anunt cu regret ca nu voi putea ajunge la Resita pe 7-8 noiembrie......pt mine era bine cu 1 saptamana mai devreme, caci in week-end-ul 7-8 am intalnire cu nasii de cununie si nu-i pot refuza......imi pare rau ca nu mai pot ajunge si sper ca nu v-am incurcat.....
                                @Renault: poate reusim sa ne vedem la Brasov sa mai stam de vorba...........bafta
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google