Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si sa fie sanatoase ca sa aiba "grija" de noi!!!

    si sufletu' meu vrea filtru impotriva bzzzzzz daca nu e prea mult luand in considerare ca sunt nou su nu ridic pretentii prea mari! max.120 kg
    Last edited by orwo; 8 March 2009, 11:24. Reason: Automerged Doublepost
    nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

    Comment


    • Scuze Cristi,te-am confundat.Asa e cand esti nou pe forum si pana te obisnuiesti cu toti oamenii.Am sa vb cu Tudor_cj si cum am noutati,vorbim atunci.O duminica placuta

      Comment


      • bulan poti sa mai aduci vreo 2 m de sarma daca mai ai
        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

        Comment


        • La multi ani! doamnelor de 8 martie.
          sigpic #

          Comment


          • BAH MUTATIVA THREADURILE PE DISCUTII BANATENI SI NU MAI ABERATI DE ALTE CHESTI DECIT LEGATE DE INTILNIRI!
            sa va intre in cap.a mai aparut ieri cineva ?
            sigpic

            Comment


            • nu domnu boris dupa tine nu a mai aparut nimeni
              Powered by LSS
              http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

              Comment


              • ohhh da, nenea boris! mi-a placut faza cind comentai si Doamna Boris iti cara pumni si iti dadea la coaste
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • pe discutii banateni cu voi, mah... aici numa despre intalniri se vorbeste. si aia cu 8 martie aveti topic pt fete, unde azi e voie sa posteze si masculii pentru ca sa le ureze de bine la madame...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • --------------------------------------------------------------------------------

                    Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

                    Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







                    Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
                    __________________
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • simbata :
                      1) boris(+-nevasta)
                      Last edited by boris; 10 March 2009, 19:54. Reason: 2=10 2-10
                      sigpic

                      Comment


                      • +cu - da -
                        nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                        Comment


                        • depinde ... de "marime" ... :-))
                          I have no special talent. I am only passionately curious.

                          Comment


                          • sambata asta chiar as vrea sa vin si eu la intalnire ca n-am mai fost de mult. Oricum, cine vrea sa vina duminica dimineata la ora 10:00 (cine se poate trezi) in parcare la McDrive este prima etapa de anul acesta de rally judetean (Raliul Martisorului).
                            sigpic

                            Comment


                            • ohhh daaa, RALLY! sweet!

                              1. boris
                              2. mareom
                              3. crististreulea
                              4.


                              aduceti fir si eu va activez functia la stergatoare.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • numai maine nu e sambata,unde ne mai vedem?ramanem la galeria 1?
                                nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google