Intalnirea Internationala Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Mna nu se incumeta nimeni la internationala?
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • #32
      ar trebui sa raman somer ca sa pot sa fiu liber in perioada aia, dar din pacate atunci nu cred ca mi-as mai putea permite ... de fapt oricum e greu financiar
      is curios daca odata cu "explozia" de loganuri vandute in germanica o sa se inmulteasca numarul participantilor
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #33
        Cred si eu, si sunt totusi lucruri de vazut si in Germania. Si sa circuli pe asemenea drumuri si cu asemenea co-participanti la trafic... mai mare dragul. Relaxare totala. Imi pare rau ca eu n-am un motor cu 4 roti sa ajung si eu pe-acolo Finantele astea ne pun la pamant.
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • #34
          Foarte tentanta invitatia. Se cam suprapune cu regionala, dar sa vedem. 20 -22 iunie. Tentant, cum spuneam

          Comment


          • #35
            si eu as vrea sa merg, poate pana atuncea ne adunam cativa si reusim.
            Eu am prieteni la Ulm, oare e departe ca as lega cumva cu ocazia asta si o vizita.
            Cum se numeste orasul?
            Sa vad niste calcule cum ies.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • #36
              Ar fi misto sa le aratam de ce suntem in stare si asa in general ne cred muritori de foame
              Last edited by vyp75; 29 March 2009, 17:32.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #37
                Asta e afisul de anul acesta. Cel de la inceputul thread-ului e pe 2008.

                Nu stiu daca a scris bolo, dar in 2011 vor sa vina cu totii la Mioveni.
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • #38
                  LE: Se pare ca la primul post n-a vrut sa se ataseze. Incerc din nou.
                  Attached Files
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • #39
                    Cred ca in fiecare dintre noi trezeste interesul de a fi prezent la intalnirea aia. Indiferent ca o cupleaza cu un concediu , sau nu. Cred ca ar face o impresie buna prezenta unui grup de romani, si in special dintre cei ce au masinile tunate cu gust. Dar .... din pacate este un efort destul de consistent , si lasa mult de gandit la treaba asta .
                    Eu unul daca as avea credit, as merge fara sa stau prea mult pe gaduri. Normal nu?
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • #40
                      mai oameni buni, eu am o veste bunicica, in urma unor calcule din sibiu sunt circa 1350km iar prieteni mei sunt la doar 80km de intalnire.
                      deci cam 80% am sa reprezint eu tarisoara noastra daca nu mai intervine nimic pana atunci.
                      tre sa ma pregatesc sa arat cat mai patriot posibil, ceva idei ?
                      Poate pana atuncea nu voi fi singur...

                      cine i-mi poate traduce putin progamul de pe afis?
                      Last edited by vyp75; 30 March 2009, 20:00. Reason: Automerged Doublepost
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #41
                        salutare..chestia e chiar pe bune???? cand mergem?
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • #42
                          Clubul Dacia va invita la a 4a intalnire internationala din 19-21.06.2009 in Alesheim


                          Pentru prietenii Dacia, si pentru cei care vor sa devina!

                          Pentru toti cei pasionati de cele mai noi medele Dacia, de tuning Dacia si de schimb de idei cu alti pasionati din tara si din afara.

                          Vineri:
                          Seara de deschidere si bun-venit la hanul/pensiunea (ceva p-acolo) Conrad.

                          Sambata:
                          O mare plimbare si in final o seara linistita la un gratar.

                          Duminica:
                          Zi de relaxare - sunt "rezolvati" si copiii!

                          Si apoi datele de contact


                          Sper sa fie de folos.
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • #43
                            mersi, vroiam sa stiu cum i-mi fac programul
                            se pare ca vineri si sambata e mai misto, dumunica suna a plictiseala.
                            Oare ma descurc numai cu engleza mea intre atatia nemti?
                            daca mai vrea cineva sa mearga sa ia legatura cu mine sa vedem cum ne facem programul de plecare din ro.
                            mergem impreuna din ro sau ne intalnim undeva vineri si ne facem marea intrare in coloana?
                            sper sa nu ma lasati singur fratilor.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • #44
                              S-ar putea sa ai noroc sa fie 2 romani din clubul de acolo, stabiliti in Germaina. In rest... nu se prea stiu nemtii cu limbile straine.
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • #45
                                Faina treaba, dar, din pacate sunt retinut la sol....din motive tehnice!
                                Dar, daca ne socotim din timp, poate la anul sa mergem mai multi!
                                vyp75, daca te duci, sa-mi aduci si mie o guma de mestecat din Germania!....Vezi ca e pe bune cu guma.
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google