Intalnirea Logan Club Sambata Si Duminica ora 12:00

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pai eu ni vin la pic ! Am stabilit aeroport !
    LoganClub Craiova

    Comment


    • #17
      Salutare prieteni. Duminica 22 iunie vreau sa organizez o intalnire comuna intre LC bucuresti targoviste mioveni ploiesti, daca vreti sa veniti si voi, sa-mi ziceti intr-un PM! Bafta!

      Comment


      • #18
        din partea clubului logan brasov un craciun magic plin de bucurii si daruri multe !!!!!!!!!!!!!
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #19
          LOGAN CLUB BRASOV are placerea de a va ura Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, sanatate si bucurie, spor la tunning si distractii. Un An Nou fericit va doresc in nume personal si al clubului
          Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

          Comment


          • #20
            Multa sanatate si un calduros LA MULTI ANI.
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • #21
              Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

              Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara, caldura, meritam toti cate o baie sa ne racorim Va astept.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #22
                L.C.Bv. va ureaza Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi. Toate cele bune ... restul e Logan
                Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                Comment


                • #23
                  Lumina sfanta sa va calauzeasca drumul in viata ! Multa pace si iubire in suflet. HRISTOS A INVIAT ! Va urez un PASTE FERICIT

                  Colegi dragi va astept la vara la mare si sa ne vedem sanatosi

                  Va saluta junioru' de la LC Constanta

                  Comment


                  • #24
                    "Logan Club Ploiesti" va ureaza un Paste fericit, sanatate si tot ce va doriti !!!
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
                      Membrii Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Paste Fericit alaturi de cei dragi! sa ne auzim cu bine....
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • #26
                        Logan Club Bucuresti va doreste ca in aceste zile : Bucuria sa vina din lucruri marunte, linistea sa vina din suflet, lumina sa vina din inima fiecaruia! Sarbatori Pascale Luminate!
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • #27
                          Hristos a Inviat!

                          Logan Club Roman

                          Va ureaza sa aveti un Paste fericit alaturi de cei dragi cu multa sanatate si multe impliniri.
                          VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Hristos a inviat!
                            am o rugaminte la organizatorul de intalniri. avand in vedere ca mai ies in plimbare cu masina din cand in cand, pot trece si prin orasul vostru. si mi s-a intamplat o data sa am nevoie de un sfat(nu neaparat la voi in oras), si sa nu am numarul la cineva de la voi din oras. asa ca il rog pe organizator sa imi dea un pm cu nr de tel ca in caz ca am probleme cand sunt in tranzit prin orasul vostru sa am la cine apela. ca nu am rude sau prieteni imprastiati peste tot in tara, in afara de voi. nu e nici o problema. va las si eu nr de tel: 0742624172, alin-brasov. va multumesc, si sa auzim de bine
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #29
                              Salutari de la logan club Pitesti
                              Va rog sa intrati pe Intalniri nationale pe threadul :


                              Va rog sa postati daca puteti ajunge cu cate masini si cate persoane

                              Va Multumesc.si astept sa ne vedem la intalniri.
                              low....&.....slow

                              Comment


                              • #30
                                Intalnirea nationala LoganClubRomania la Sibiu in data de 25-26 iulie...invitati:toti loganistii din Romania(...si nu numai )
                                ...detalii (lista de prezenta,cazare pt.cine doreste si alte informatii...)

                                ...ne vedem acolo
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google