Intalnirea Loganistilor Brasoveni[In Fiecare Joi]!..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sper sa ajung si eu maine
    De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si sa zbori?

    Comment


    • pai sa faci bine sa vi )
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • vin cu aparatul foto...asa ca spalati-va masinile si faceti-va frumosi. Ca asa ocazie mai rar...

        ps: Boly va saluta din Praid
        Attached Files
        Last edited by mumus; 16 November 2011, 22:44.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • deci ramane la magnolia.

          intalnire joi la ora 18 la magnolia.

          poate vine si unicul sef.
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • Salut baieti, am reusit sa-mi fac si eu liber maine sa vin ...ma rog...azi dupa cum se vede la ceas...ne vedem acolo ;).

            Comment


            • foarte fain. te asteptam.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • poate din greseala dau si eu daca am un pic de liber ;))
                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                Comment


                • acum nu ajung dar joia viitoare vin, acum sunt cam busy

                  Comment


                  • incep prin a-mi cere scuze fata de voi...am plecat uitand sa platesc nu a fost cu intentie si imi cer scuze ptr inconvenientul creat.

                    Am facut si o poza spion azi...dar din pacate cei ce au venit dupa ...lipsesc din poza, deci Cosmin, domnisoara si domnisorul cel nou nu sunt in poza.

                    A trecut repede vremea , buna a fost si limonada (moca)
                    Attached Files
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • ce aparat foto e ala de in loc de visiniu vede rosu? plus ca zici ca e rosu mat..

                      am pus eu 10 lei pentru tine la limonada.


                      numai respect
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • am vrut sa evindentiez doar urmele de la pisica care sa plimbat pe capota ta, si am setat blitzul prea puternic...
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • n-am spalat-o ca era frig ). cred ca si-a fracturat picioru' stanga spate aia mica (tot ea a si lasat urmele pe masina) )
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • aline pune si tu in curte la tine pe langa masina niste capcane de vulpi sa asa mierlesti pisicile alea care se urca pe masina
                            ala cu ned 4 sped ... sigpic

                            Comment


                            • cum sa o omoare daca el a crescuto si e a lui
                              De ce sa bei si sa conduci ....cand poti sa fumezi si sa zbori?

                              Comment


                              • daca ai sti tu rafael ce face emilian cu hamsterii te-ai speria..;)
                                c-am putini la intalnire ce se intampla?
                                *****
                                sigpic
                                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google