Intalnirea loganistilor din Valea Jiului...sambata orele 17.00...spalatoria Nik

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu o sa fiu la 17 la agip fiindca sunt din aninoasa.Numai sa ne intalnim la Isconi si sa venim in coloana.
    Off topic Virago am sa aduc si statia.

    Comment


    • #32
      @virago: acum ll-am sunat pe tovarasu meu si o zis ca o sa vina si el la intalnire il iiau de la semafoare de la spital si o sa vorbim atunci mai multe cu el

      @hd06usj: pai e bine sa ne astepti la iscroni si sa plecam in coloana...

      Comment


      • #33
        La ce ora si unde ne intalnim in Vulcan?!
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • #34
          La cat plecati din vulcan?Sa stiu da-ti un tel cand plecati sa ajung si sa va astept.
          Am vb si cu Cristi si a zis ca incearca si el sa ajunga.

          Comment


          • #35
            pai eu zic la 16:40 daca ne intalnim in parcarea aia mare de la iesire din vulcan de pe dreapta mai incolo putin de spalatorie ar fi okey...voi ce spuneti?

            Comment


            • #36
              Este ok sa ne intalnim la ora aia in locul respectiv. Ciprian zici ca acolo sunt si masutele alea darapanate.

              Comment


              • #37
                ok ,ne vedem acolo intre 16:40 - 16:45!
                Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Ciprian18 View Post
                  pai eu zic la 16:40 daca ne intalnim in parcarea aia mare de la iesire din vulcan de pe dreapta mai incolo putin de spalatorie ar fi okey...voi ce spuneti?

                  da e bun locul de intalnire numai ca eu nu prea stiu care sunt din vulkan
                  datzi clik pe avatarul meu si lasatzi nr de telefon la mine la vizitator message, cine e din vulkan
                  sa nu ne mai lungim atata pe forum
                  http://www.loganclub.ro/forum/hd_64_...-t24147p3.html

                  Comment


                  • #39
                    Atunci la aceeasi ora plec si eu de akasa.Cand plecati din parcare da-ti un tel va rog!

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Manup View Post
                      Este ok sa ne intalnim la ora aia in locul respectiv. Ciprian zici ca acolo sunt si masutele alea darapanate.
                      exact manuel! :P

                      Comment


                      • #41
                        Ehee se pare ca am ajuns mai repede akasa.Colegii sa curga pozeleeee

                        Comment


                        • #42
                          hai cu pozeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hai cu ZKUUUUUUUUUUU !!!

                          Comment


                          • #43
                            Intalniri peste intalniri, usor fratilor...azi, maine ne vedem, cat de curand
                            sigpic
                            Maică, ce mafioți de treabă !!!

                            Comment


                            • #44
                              Ati stat mult la Jiul?Eu de la Agip am plecat spre casa...voua ce va pasa?! Tineri si nelinistiti, fara obligatii acasa!!!
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google