Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

    Asa cum ne sta bine noua celor din Logan Club , haideti sa incepem asa, incet , incet sa stabilim de comun acord o locatie pentru nationala de anul acesta.


    Gata pool-ul!
    Este la dispozitie 60 zile, pentru ca apoi sa putem stabili si data, tot in urma unui pool!

    Spor la voturi, dar va rog sa va ganditi foarte bine la ceea ce votati, pentru ca in functie de aceste voturi se alege locatia.
    69
    Amara
    69.57%
    48
    Sovata
    30.43%
    21

    The poll is expired.

    Last edited by sibianul; 8 March 2012, 18:20.
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

  • #2
    Propun intalnirea de anul acesta la SIBIU , mai exact in Staţiunea Ocna Sibiului, denumită şi litoralul Ardealului, care este situată la o altitudine de 400 m faţă de nivelul mării în partea nord-vestică a Depresiunii Sibiului, la 15 km de orasul Sibiu. Anul trecut a fost modernizat total si conditiile sunt foarte bune .

    Posibilitatile de cazare sunt multiple: hotel, pensiuni, casute, cort etc...

    Mai multe detalii search pe Google , sau link sau http://www.ocnasibiului.ro/
    sigpic

    Comment


    • #3
      Staţiunea Ocna Sibiulu este ok, sper sa fie vara si sa inceapa de luni intalnirea.

      Comment


      • #4
        sustin ideea cu sibiul!!!
        Last edited by vali007; 30 January 2012, 06:43.
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • #5
          Misto statiunea, eu tot pentru Ocna Sibiului sunt.

          Comment


          • #6
            imi place ideia de ocna sibiului am fost pe acolo e super ok
            ala cu ned 4 sped ... sigpic

            Comment


            • #7
              La Sibiu sa fie anul asta si voi fi prezent mai mult ca sigur.
              Sorine: daca faceti la Ocna, o sa vin cu castraveti dupa mine ca la iarna sa-i iau direct murati
              Spor la treaba si asteptam sa se concretizeze ceva.
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • #8
                da este buna propunerea lui andrei. este foarte frumos la ocna sibiului, acolo as vrea si eu sa se faca nationala.

                Comment


                • #9
                  Propunere Intalnire Nationala 2012

                  Super statiunea. Poate voi veni si eu depinde de perioada.
                  sigpic
                  Batranu'

                  Comment


                  • #10
                    super ideea cu ocna sibiului.
                    vom veni negresit anul asta asa ca ne putem trece pe lista de pe acum, eu si SDP
                    succes la organizare si astept cu interes mai multe detalii!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Buna idea lipseste un mic detaliu pe care Andrei la omis, in timpul verii sansele de a organiza ceva in Ocna si mai ales in weekend sunt aproape nule. Dar ne vom interesa si vedem daca se poate face ceva.
                      Intre timp mai asteptam si alte sugestii.
                      Eu as prefera zona Moldovei unde nu am fost niciodata si ar fi ceva mai deosebit cred, o schimbare binevenita de a mai socializa si cu membri clubului din acea zona.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #12
                        Frumoasa si Moldova! Dar, dupa cum stiti sunt mai putini membrii moldoveni. Frumoasaa zona Piatra Neamt.
                        Pentru Ocna Sibiului votez si eu. As propune luna august pentru intalnire - multi avem concedii in aceasta luna si am prelungi intalnirea.

                        Frumoasa si Moldova! Dar, dupa cum stiti sunt mai putini membrii moldoveni. Frumoasa zona Piatra Neamt.
                        Pentru Ocna Sibiului votez si eu. As propune luna august pentru intalnire - multi avem concedii in aceasta luna si am prelungi intalnirea.[/QUOTE]
                        Zone frumoase in tara avem:
                        - Sovata - lacul Ursu, salina de la Praid
                        - valea Ariesului - Garda, Pestera Scarisoara
                        - Oradea - Stana de Vale, pestera Ursilor
                        Mie personal imi place mai mult zonaTransilvaniei, Muntii Apuseni deoarece sunt mai multe posibilitati de distractie, vizitare, etc.
                        O zi buna si sa ne revedem sanatosi!
                        Last edited by aida; 2 February 2012, 09:53. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #13
                          Eu vreau la mare!!!!!!

                          Comment


                          • #14
                            daca se organiza nationala in februarie la OCNA SIBIULUI cred ca aveam locuri de parcare dar in perioada verii este ceva gen stup.ar fi bine venita o locatie mai aerisita ,fiind vara s-ar preta unde-va la munte sau o zona mai racoroasa ,mai ferita . iar un atu ff mare il va avea locatia situata cat mai central .imi vine greu sa cred ca,cei din sudul tari vor veni in numar mare in nord si invers .
                            iar viitorul ne rezerva doar bucurii.
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • #15
                              Corect........
                              Ideea e ca, la Ocna Sibiului, este frumos, dar...cum spunea si Vasile, o sa fie cam greu(daca nu imposibil) sa facem ceva. Ne interesam, dar ideea e ca, daca ar fi sa facem cate ceva, listele ar trebui sa fie gata cu cel putin 1-2 luni inainte de sezon..deci, e cam greu cu asta.
                              Bine zicea Vasile, sa facem ceva si in zona colegilor nostri din Moldova, undeva unde sa fie mai "oarecum" retras
                              Poate, colegii din zona Moldovei ne recomanda/ajuta cu ceva propuneri de locatii....
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google