Intalnirea nationala la Amara 10-11-12 august 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ar mai fi 2 variante:

    cumpana - pe transfagarasan (corturi, cabane, hotesl, plimbare cu vaporasul pe barajul vidraru...)
    sau undeva pe trans alpina...sunt destule locuri si acolo...(sa ne recomande cineva).
    fara

    Comment


    • #32
      pe transalpina nu prea ai unde sa insiri atatea masini si corturi + ca nu este nici piscina, iar in lacul vidra nici vorba de facut baie.
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • #33
        amara as veni si eu.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #34
          Eu sunt de acord cu Amara.Am fost asta vara si chiar mi-a placut.Nu ca as avea si niste rude pe acolo si in Slobozia.

          Comment


          • #35
            si eu sunt de acord cu Amara , la cort iese distractia cea mai tare ...

            Comment


            • #36
              Ok cu Amara, m-as baga si eu sau propun Campingul Mustang din Campul Cetatii, langa Sovata. Am fost acolo si e demential ! Pacat ca am plecat exact cand incepea Intalnirea Nationala Vw Golf II. Poze aici: http://mustangcamping.ro/galerie.php . O sa revin si cu ale mele, din locatie, cand dau de ele prin cd-uri.
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • #37
                Originally posted by spanu View Post

                cumpana - pe transfagarasan (corturi, cabane, hotesl, plimbare cu vaporasul pe barajul vidraru...)
                daca este drumul tot asa , adica teren accidentat , poate doar cu ranita in spate intram unii dintre noi.

                Comment


                • #38
                  Tot spre Sovata m-as orienta si eu + ca exista si cele 2 lacuri unde ne putem balaci in voie
                  Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                  Comment


                  • #39
                    La amara m-as baga si eu ... n-am mai fost de vreo 3 ani! Te poti balaci si la amara in voie buna, doar ca daca s-ar merge unde sunt pozele alea facute ... umplet toata plaja
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Fugule..nu-i problema,intram peste plaja NUDISTILOR

                      Comment


                      • #41
                        Amara ar merge, nu am mai fost acolo de ani buni, si ar fi si ok ca locatie mai ales vara.
                        Super Oferte Accesorii Logan

                        Comment


                        • #42
                          Era o idee daca se ia in calcul organizarea nationalei vara si o locatie ca Gura Portitei, mie mi sa parut foarte ok acolo, probabil sunt colegi de pe forum care au fost si stiu despre ce vorbesc. O problema ar fi preturile in cazul in care nu optati pentru cort, sunt probabil mai mari fata de celelalte locatii propuse.
                          Last edited by Danny90; 15 February 2012, 14:05.
                          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                          Comment


                          • #43
                            da in vest are careva chef sa vina ?
                            strand avem (destul de mare), aerisit este, un vin bun se gaseste, corturi de pus undeva nu mi-am pus problema inca, dar cred ca daca ne punem sa cautam gasim, pentru o indemanare cred ca gasim un circuit mare si frumos, activitati de recreere la fel cred ca gasim.
                            singura intrebare e daca sunt oameni interesati ?
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #44
                              Este cam departe, cel putin din punctul meu de vedere, dar nu imposibil, daca sunt mai multi colegi interesati ai putea eventual sa cauti si sa postezi niste poze, detalii. In principiu eu sustin in mare parte organizarea la Sibiu, dar daca s-ar stabili la Amara nu mi-ar displace. Mai avem totusi destul timp...
                              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by bubu_vasile View Post
                                da in vest are careva chef sa vina ?
                                Vest vest si iar vest,,cred ca au fost foarte multe regionale/nationale in vest ( Sibiu,Felix,Cluj,Deva,etc).
                                Mai veniti si voi in sud est ! Si in primul rand regionale/nationale nu au fost facute vreodata in sud-est si niciodata pe malul unui lac in plin soare din Baragan! Totusi locatia AMARA BAI este una de renume si are ce oferi: plaje,statiuni,hoteluri si locuri de campare! Aici nu se pune problema ca NU SE VOR GASI LOCURI ca sunt foarte multe hoteluri cu sute de locuri fiecare!
                                Aici cine vrea la cort,sta la cort,cine vrea la casute sta la casute si cine vrea la hotel sta la hotel.Deci sunt cazari pt toate tipurile de BUZUNARE si pt fel si fel de pretentii!

                                Trebuie doar sa alegem ce ne convine mai mult.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google