Intalnirea Nationala nr. 1, Brasov, 01.12.2007

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Va rog! Nu deviati discutia de la subiectul principal!

    Comment


    • #32
      Am spus asta pentru ca pe alt forum ne-au invitat la Craiova pe cheltuiala lor...acolo este un sponsor mare...bravo lor...
      sigpic

      Comment


      • #33
        Originally posted by valeriuciprian
        Am spus asta pentru ca pe alt forum ne-au invitat la Craiova pe cheltuiala lor...acolo este un sponsor mare...bravo lor...
        alea sunt raritati...poate aia au mercedes sau cine stie...si normal ca unul din membri forumului sa fie vreun patron ceva

        Comment


        • #34
          mai interesant era sa fi stat o noapte pe la o pensiune in zona Fagaras,mai socializam si noi seara la un gratarel(o friptana ,un mic ,o bere sau vin fiert) si a doua zi se spargea gasca.
          asa intr-o zi nu prea ai ce sa faci mare lucru mai mult stai in masina si conduci +ca in Brasov o sa fie full iar zona Fagaras e mai centrala si distantele de parcurs mai egale.
          haaac!!! parerea mea!!!!
          Captain of the black pearl

          Comment


          • #35
            Originally posted by giurisici fabian
            mai interesant era sa fi stat o noapte pe la o pensiune in zona Fagaras,mai socializam si noi seara la un gratarel(o friptana ,un mic ,o bere sau vin fiert) si a doua zi se spargea gasca.
            asa intr-o zi nu prea ai ce sa faci mare lucru mai mult stai in masina si conduci +ca in Brasov o sa fie full iar zona Fagaras e mai centrala si distantele de parcurs mai egale.
            haaac!!! parerea mea!!!!

            E bine de stiut. S-a notat si parerea ta, numai ca trebuie sa gasim locatia si sa facem rezervare pt vreo 50(sper eu) de oameni + locuri de parcare...

            Comment


            • #36
              Sa intelegem ca esti de la Fagaras? Cred ca Poiana e cel mai tare loc si mai cred ca nu e cazul de stat nopti impreuna, de gratare, mai ales ca e prima intalnire. Cred ca 3,4 ore sunt suficiente dupa care fiecare poate vrea sa viziteze Poiana, sa se dea cu schiurile, sa coboare in BV. (parerea mea )

              Comment


              • #37
                nu sunt de la Fagaras si nici nu am pensiune dar brasovul si poiana mi se par mult prea aglomerate mai ales atunci
                Captain of the black pearl

                Comment


                • #38
                  Pana la urma unde vrea majoritatea, daca se stabileste o intalnire eu vreau sa merg.

                  Comment


                  • #39
                    eu vreau sa-mi iau concediu cateva zile atunci si daca se organizeaza ceva cu atat mai bine.
                    ar trebui expuse mai multe variante si sa se supuna la vot
                    Captain of the black pearl

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by ct11lyv
                      tu te gandesti nu mai la mancare ma :P sa fac cinste cu niste femei ceva. .
                      c femei mah liviule??? a?? ca d cand ma ameninti si pe mine ca faci u cinste cu femei si nimik... ) ideea cu bv-ul e buna...doar ca nu jtiu cati doritori o sa fie...
                      :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                      proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                      Comment


                      • #41
                        Sper sa fie cat mai multi!

                        Comment


                        • #42
                          cine este sofer bea bere fara alcool de gratar nu stiu daca este indicat pt ca s-ar putea sa avem nevoie de sanie sa speram ca nu ,de mancat gasim noi pe acolo o ciorba de burta si niste mititei ,important este sa facem cea mai mare intalnire care a existat vreodata ,asta depinde numai de voi asa ca vedem cum este vremea si daca ne permite facem in poiana daca nu pe langa)
                          cu ocazia asta sarbatorim si ziua forumului ,primul an este ceva

                          sunt foarte curios cati au aflat de thread-ul asta cati sunt interesati sa vina si cati or sa vina cu masina personala
                          acum putem sa aratam ca suntem cel putin 100 de loganuri
                          Last edited by BRUTUSANF; 15 October 2007, 17:42.
                          "cromul este placerea mea"
                          "cui nu-i place , valea"

                          Comment


                          • #43
                            poiana brasov ar fi cel mai bun loc.. are si o parcare imensa... si terase sunt o gramada..
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by unic
                              poiana brasov ar fi cel mai bun loc.. are si o parcare imensa... si terase sunt o gramada..
                              perfect
                              unic vin spre tine

                              daca ne strangem 100 de loganuri intram in cartea recordurilor
                              "cromul este placerea mea"
                              "cui nu-i place , valea"

                              Comment


                              • #45
                                Revin... scuze ca postez de doua ori.... mam gandit la treaba cu poiana brasov ... nush daca poiana brasov ar fi ideea cea mai buna... pentru priveiste ar fi super... dar e problema cu parcarea...toata poiana brasov e pina de parcari dinalea cu plata si nush cat near costa sa o lasi acolo o zi intreaga..trebuie gandita bine treaba..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google