Intalnirea Nationala nr. 1, Brasov, 01.12.2007

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • atentie!!!!la brasov ninge!!!!! drumuri bune!!ne vedem maine,sa speram fara evenimente prin trafic...

    Comment


    • si eu masina este pregatita are rezervorul plin cauciucuri de iarna aparatul foto are bateriile full mai trebuie sa pun ceasul sa sune la 5:00 am
      si gataaaaa orele trec imediat

      Comment


      • fuck, am cauciucuri de vara
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • stai linistit ...oricum daca ninge nu ninge mult....k sa fie zapada multa pe sosea trebuie sa ninga abundent pana dimineta. la BRAN abia dajk vezi uin fulg ici-colea ;)
          sigpic

          Comment


          • Motorina este? Este! Spalat masina este? Este! Buna dispozitie este? Este! Emotii este? Este! Rovigneta este? .... nope maine dimineata ma opresc la Petrom sa cumpar....

            Comment


            • salute.... maine va astept in parcare la metro ..drum usor si fara incidente...si sa veniti fericiti.... si sper sa ne simtim bine..
              sigpic

              Comment


              • Bueeeey am uitat s-o spal...
                Lasa ca o sa se manjeasca bine pana la BV

                Comment


                • Tuturor cei care mergeti la Brasov, va urez drum bun si... conduceti cu grija.
                  Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                  Comment


                  • Pe sotia mea a apucat-o gripa . Acum se simte mai bine dar daca nu e ok pana dimineata nu cred ca o sa pot sa vin (((( . Eu sper sa fie ok ca nu mai are febra , am fost cu ea la medic ,am dat bani pe pastile poate isi fac efectul

                    Comment


                    • Originally posted by alinrehau
                      Pe sotia mea a apucat-o gripa . Acum se simte mai bine dar daca nu e ok pana dimineata nu cred ca o sa pot sa vin (((( . Eu sper sa fie ok ca nu mai are febra , am fost cu ea la medic ,am dat bani pe pastile poate isi fac efectul


                      Multa sanatate! Sper sa se simta mai bine pana maine dimineata si sa puteti veni! Va asteptam!...

                      Comment


                      • Originally posted by d1nutzu
                        atentie!!!!la brasov ninge!!!!! drumuri bune!!ne vedem maine,sa speram fara evenimente prin trafic...
                        na belea e tot ce imi lipsea

                        Comment


                        • ninge usor nu-i problema.......nici nu s-a pus pe sosea zapada ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by CT-24-ALX
                            Tuturor cei care mergeti la Brasov, va urez drum bun si... conduceti cu grija.
                            merci mult,data viitoare te asteptam si pe tine?

                            Comment


                            • Observ ca Dorut este insarcinat cu starea vremi. Celor care maine se intalnesc la BV, va felicit si va doresc distractie placuta cu vreme excelenta. Drum bun si atentie la viteza, nu faceti prosti.
                              Cu stima , FLO.
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • Distractie placuta,drum liber si uscat si beti o bere si pt cei care n-au putut veni.Poze,poze
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google