Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Adica esti inginer la service?
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

    Comment


    • #17
      Daca e pentru sfarsitul lui Iunie vin si eu. Oriunde alegeti locatia.Si raman si la lectura
      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

      Comment


      • #18
        Nu, mai rau baiatul patronului, dar am si atestat inspector I.T.P.
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #19
          Originally posted by dan.gutu
          Nu, mai rau baiatul patronului, dar am si atestat inspector I.T.P.
          off topic :
          ,mama de ce nu stai in bucale ca faceam bani frumosi ,dar tot prietenul meu ramai
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #20
            Brutus... aici te rog sa iti spui ofurile despre prima intalnire....ca sigur ai ceva pe suflet care tea deranjat.. si sa le remediem... sa nu mai fie si a doua oara cu suparari..
            sigpic

            Comment


            • #21
              Eu as propune pentru 1 sau 8 martie...sa le facem o surpriza consoartelor...tot undeva la munte prefer...in codru' verde avem loc sa ne "desfasuram" si eventual sa ne si luam la tranta cu ursu'.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by unic
                Brutus... aici te rog sa iti spui ofurile despre prima intalnire....ca sigur ai ceva pe suflet care tea deranjat.. si sa le remediem... sa nu mai fie si a doua oara cu suparari..
                Nu tati stai linistit nu vreau sa para ca sunt eu ciufut ,dar daca vrei sa discuti tu despre asta poti sa o faci ,ai dezlegare
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • #23
                  Eu propun tot la Brasov sa fie ca e mai aproape pentru majoritatea care stau in Bucuresti,Buzau sau Valcea si ca data propun prin Februarie sau cel tarziu Martie

                  Comment


                  • #24
                    Cosmine este destul de devreme ,dar se poate discuta trebuie gasite 3 locatii bune si in centru dintre care va ramane una singura la vot sau mai bine spus undeva unde nu este nimeni gazda ,ca ai vazut ce s-a intamplat ,toti cei care au fost aproape au plecat repede si au ramas doar cei care le era greu sa faca drum intors
                    "cromul este placerea mea"
                    "cui nu-i place , valea"

                    Comment


                    • #25
                      adevarul e ca cei care au venit din timisoara si constanta au condus ceva si chiar a fost obositor pentru ei plus ca la lasarea serii incepuse sa inghete iar pe jos.chiar am ramas impresionat ca au batut atat drum ,,,jos palaria in fata lor
                      Last edited by GFN; 7 December 2007, 19:53.
                      Captain of the black pearl

                      Comment


                      • #26
                        Mai fratilor...ideea cu a doua intalnire era sa o facem undeva in 3-4 luni maxim...adica un martie-aprilie...sau de ce nu februarie...
                        Vara toti vom cam fi plecati pe colo colo in concedii si alea alea.... Cine e student are examene pana in iulie, cine e salariat din iulie incep sa-si ia concediu...
                        Ar fi frumos o intalnire la mare, insa la mare e cam greu ptr. tm, cj, etc... Astfel ca vara daca e sa facem ceva va fi in cadru restrans (buc, bv, cta, etc) si mai mult adhoc... Ceva de genu, ne vorbim la intalnire si in o sapt. sau 2 ne strangem la mare... O idee...

                        Pentru a doua intalnire propun pana de paste sa fie si sa o facem de ex...la Cheia. Sau pe la Durau? ceva de genul...

                        Hai sa vedem..

                        Eu propun:
                        Perioada: pana de Paste (27.04.2008)
                        Locatie: 1.Cheia, 2.Durau, 3. ceva centrul tarii sau distante aproximativ egale...

                        Comment


                        • #27
                          Eu propun Sighisoara...
                          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                          Comment


                          • #28
                            La Durau ar fi frumos si eu zic sa fie mai tarziu de martie...cu ocazia asta poate au timp baietii sa-si mai modifice cate ceva la masina si sa avem si noi ce vedea.

                            Comment


                            • #29
                              Sper sa pot veni si eu la urmatoarea intalnire,nu de alta dar imi place ''cultura'' mai ales daca am cu cine studia...
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by D-FENS
                                Sper sa pot veni si eu la urmatoarea intalnire,nu de alta dar imi place ''cultura'' mai ales daca am cu cine studia...
                                ai cu cine sa studiezi ,Dantes si Sp!ke stau la biblioteca pana dimineata) si i-au toate volumele la studiat
                                Captain of the black pearl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google