Intalnirea Nationala nr. 2, Paltinis, 08.03.2008

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nu aveti voi carti , cati de antrenati sunt baietii ,sunt plini de cultura dar mai vor sa citeasca ,mai bine va luati o biblioteca , nu le lasa nici pe alea de dragoste plictisitoare
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

    Comment


    • #32
      Vinul de vrancea e urgie mai ales daca e rosu,stiti cum lucreaza supapele?
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #33
        vorba lu' fabian...16v tata...

        Beeei...voi cred ca vreti sa ne trimiteti la culcare repede? Pai vinu ..mai ales rosu...nu merge decat pentru o SINGURA chestie....aia nu e lectura, e "indoor sports"

        Comment


        • #34
          O zi ,doua nu moare nimeni Dusuri reci
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #35
            Propun o intalnire de 8 Martie. Impuscam doi iepuri dintr-un foc. Nu le mai dam bani de distractie fetelor, le distram noi, si ne mai alegem si cu o iesire din monotonie. Data e perfecta (e sambata) si am putea pleca de vineri seara ca sambata sa fim fresh pentru intalnire si ne intoarcem duminica pe seara ne intoarcem acasa.
            De Paste nu cred ca e ok... Pastele e o sarbatoare ce trebuie petrecuta in familie si chiar daca noi formam o familie e mai bine sa fim acasa cu ai nostri.
            In privinta locatiilor eu nu am preferinte, merg oriunde indiferent de distanta.
            Ar fi bine sa ne facem o obisnuinta din chestia asta cu intalniri nationale. De fiecare sarbatoare nationala (ziua catelului, purcelului, copilului, etc) sa ne intalnim si sa ne simtim bine...
            Last edited by Sp!ke; 7 December 2007, 22:23.

            Comment


            • #36
              si eu sustin ideea cu 8 martie si sa fie tot la brasov iar vara dupa iunie sa facem o intalnire nationala la mare la constanta(mai faceti si o plaja)

              Comment


              • #37
                Cosmine dar la bunicii tai cand facem mai ca ne-ai promis ca mancam un bors de peste)
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • #38
                  la vara aia din iunie pana in septembrie in perioada asta mergem acolo.

                  Comment


                  • #39
                    Mama deja mi s-a deschis apetitul pt un peste sa mor ,mergem si la pescuit pe acolo ca parca as vrea sa dau si la peste , poate vin si eu cu ceva acasa sa ma primeasca nevasta mea
                    "cromul este placerea mea"
                    "cui nu-i place , valea"

                    Comment


                    • #40
                      Uite niste imagini de acolo Mahmudia Judetul Tulcea

                      Comment


                      • #41
                        Cosmine vrei sa ne omori? Noi suntem membrii LoganClub nu membrii FerrariClub... dar n-as zice "nu" . Dar acum... pe bune: Imaginile sunt din Delta? Daca sunt din Delta inseamna ca eu am ramas mult in urma, eu stiam delta ca un tinut salbatic, atragator dar nici chiar asa...

                        Comment


                        • #42
                          imaginile sunt exact din Mahmudia,ce se vede acolo asa mai misto e un hotel )

                          Comment


                          • #43
                            Pentru mine consider ca e perfecta data de 8 martie...2 iepuri, nu mai aruncam banii "in alte directii" si asa mai departe... Eu propusesem pana de paste nicidecum in ziua de paste...aia e cu familia si alea alea..

                            Asa ca 8 martie e o zi plauzibila din orice punct de vedere... cu plecare de vineri seara si o lungim sambata iar duminica la pranz inapoi spre casele noastre...
                            Ca locatie nu am preferinte, insa e echitabil o Cheia sau Durau... Cheia e mai aproape de mai multi, mai putin tm si cj, care mai au inca vreo 60km in plus de la bv...
                            Problema la cheia ca nu prea sunt atractii turistice si vom sta mai mult in sala de lectura si la gratare )

                            Cred ca adhoc o sa ne aruncam pana la Mahmudia ...asa brusc

                            Comment


                            • #44
                              Vad ca referitor la data am cazut vreo 2-3 insi de acord...ceea ce e bine...acum ramane sa vedem si locatia si pe urma..."alegeri anticipate")
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                De data asta o sa raman si eu peste noapte.
                                Prima data a fost mai mult o tatonare pentru o parte dintre noi.

                                8 Martie cred ca este o data buna.

                                Dane pt. mine sa ai doar vreo doua pagine albe ca nu sunt mare cititor. )
                                http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google