Intalnirea Regionala Brasov 27-28 02. 2010 (Nr.2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    trece`ma si pe mine pe lista de cazare Sebi. mersi

    Comment


    • #77
      sebi8ta am o intrebare cele doua locati de cazare sant apopiate?
      sigpic

      Comment


      • #78
        foarte tari locatiile, iar parcarea de la prima este numai buna pt intalnirea noastra unde sper ca vom incapea toti care vom veni si as putea zice ca vom fi peste 100....
        programul este si el extraordinar, mai ales ca nu mai mergem prin oras, ci vom sta cu totii la un loc, caci asta este o Intalnire, un loc unde sa stai si sa te cunosti mai bine cu ceilalti membrii din tara si sa schimbi un pahar de vorba despre masina si nu numai...
        o sa fie foarte bine si cred, o Intalnire reusita....
        P.S. : 2 camere sucare duble la prima cazare......m-am abonat
        hai baietii dupa sarbatori sa va treceti cat mai multi pe lista....
        bafta si toate cele bune...
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • #79
          Originally posted by CataFOF View Post
          trece`ma si pe mine pe lista de cazare Sebi. mersi
          Hahaaaa...naibo ca ne vdem din nou! Daca nu mai avem paintball, vedem noi...sticlism, darts sau biliard!

          Treceti si la mine o camera cu pat dublu (2 pers, eu cu prietena) la prima locatie.
          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

          Comment


          • #80
            da de sapuneala nai zis nimic , sau nu razbesti ?

            Comment


            • #81
              Scuze, post gresit
              Last edited by dsign; 21 December 2009, 23:57.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #82
                Originally posted by ice View Post
                sebi8ta am o intrebare cele doua locati de cazare sant apopiate?
                cele 2 locatii sunt vis-a-vis una de cealalta, deci putem traversa drumul si in stare de ebrietate
                sigpic
                Logan 1.4 Dynamic Blue

                Comment


                • #83
                  atunci e bine o sa ne conducem uni pa alti pana in fata hotelului pana se face dimineata
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    eu zic ca o sa vina hotelul la noi ) )
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • #85
                      Crezi ca ne mai vede?
                      Oricum, o sa fie super fain!!!
                      Astia cu "gri commete", sa facem un separeu
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • #86
                        Tot stau si ma gandesc, sa vin de vineri sau nu, ca is peste 400 de km de condus, si mi-e sa nu fiu obosit sa pierd tot show-ul!
                        Poate mai vine cineva de vineri
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • #87
                          89 MIR poti veni de vineri ca majoritatea asa or sa vina , si da sibiene o sa facem un "gris comett" , gramada in bar sigur.Locatile sunt la distanta de maxim 60 metri una de alta.Conditiile sunt identice ca si cazare si ce mai vreti voi, in ambele locatii.Intalnirea dupa cum vam promis o sa fie una de care o sa va aduceti aminte tot anul de ea.Va promit solemn ca veti avea parte de multe chestii absolut toata lumea,si ar fii mare pacat sa nu vina toata lumea de sambata sau chiar vineri,dar de sambata e cel mai important,si va spun de pe acuma ca intalntalnirea se va termina Duminica in jurul orelor 17"-18" ,nu mai devreme...asa ca pregatitiva de o mare intalnire pregatita de mine ptr. voi.

                          Asteptam confirmarea voastra sigura, pe Listele de cazare sau participare.

                          Cu respect si dorinta de a revedea(si nu numai) cati mai multi dintre mebrii Logan Club din tara,va asteptam cu drag.
                          Last edited by crististreulea; 16 January 2010, 10:48.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #88
                            sa vedem ce fac baietii daca nu e zapada, de unde o produc pentru drift ca trebuie sa respecte programul intalnirii.
                            intradevar de neuitat intalnire la drifturi pe zapada dar fara "zapada".
                            nimeni nu mai reuseste performanta ca asta, glumeam bine inteles.
                            sarbatori fericite la toata lumea
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • #89
                              bah, ia nu mai cobi... o sa fie suficienta zapada
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                @89.MIR: eu cu sotia si inca doi prieteni venim de vineri.......si mai am si promisiunea altora din LCBucuresti ca vor veni de vineri.....suntem destui de aici......o sa anuntam inainte cu 1 saptamana cati venim de vineri.....
                                Sarbatori Fericite si fie ca noul an ce vine sa va aduca numai bucurii si multe realizari.
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google