Intalnirea regionala de la Brasov 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    eu nu am chinuit niciodata masina
    Attached Files

    Comment


    • #17
      am gasit locatia.............
      ,,Locatia unde vom desfasura activitatile este una singura si anume CONCA VERDE.

      Unde ne vom caza este CONCA VERDE, POIANA RASNOAVEI, PENSIUNEA RASNOV si in functie de cati doritori vor mai fii si la PENSIUNEA TUDOR , Stejarul Inalt

      POIANA RASNOAVEI si CONCA VERDE sunt una langa alta (sunt despartite doar de un drum)ca si distanta ...100m intre ele

      PENSIUNEA RASNOV si PENSIUNEA TUDOR sunt una langa alta (sunt despartite doar de un drum) ca si distanta intre ele...100m...
      IAR CA SI DISTANTA DE LA CONCA VERDE pana la cele doua sunt aproximativ...900m

      Pensiunea Stejarul Inalt, in aceleasi conditii de cazare, este la o distanta mai mare fata de Conca Verde mai exact la 1900 m .

      Casa Georgescu, se afla intrePensiunea Rasnov si Conca Verde, la 850m fata de Conca Verde
      imic..."
      Last edited by cristiancorbu; 14 February 2011, 23:58.

      Comment


      • #18
        pai banuiesc ca mergem stam cateva ore si ne intoarcem acasa nu ????
        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

        Comment


        • #19
          eu inca nu sunt sigur daca merg sau nu,daca stau in zona peste noapte sau nu.Sigur este ca vreau sa ajung acolo.......

          Comment


          • #20
            Da .. daca vreti sa ramaneti acolo trebuie platita camera dinainte .. eu unul o sa stau sambata cateva ore , dar ma intorc .. e ziua alor mei si avem rezervare la un restaurant .. ca altfel ramaneam peste noapte ..

            Comment


            • #21
              am o idie sa facem un gratar cu mici bere etc ce ziceti ?
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • #22
                daca mergem doar pentru cateva ore cine crezi ca sta de mici si bere???

                Comment


                • #23
                  Iti spun ew ,micii cu suc nu st buni;) , in caz k o sa fi q masina si qm ar fi pasagerii sa bea bere si soferu sata si se uita nu`i drept;)
                  TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                  Comment


                  • #24
                    mergem ne uitam , vizionam , inghetam de frig si plecam acasa....nu are rost sa facem gratar ....vb lui tpn , pasagerii beau bere si soferii suk ....nu-i corect ....
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • #25
                      piciuxxx nu impacam bine berea cu dn'u?)))

                      Comment


                      • #26
                        Piciule mergi cu mine .. pe mine nu ma deranjeaza daca bea cineva langa mine :P

                        Comment


                        • #27
                          da sa mergem mai multi , nu doar 2 -3 masini , ca ne facem de ras acolo cu 3 masini ................zic eu parerea mea ....decat sa mergem 2-3 masini mai bine stam acasa linistiti .......
                          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                          Comment


                          • #28
                            @dreamer nu prea...provoaca reactii adverse ))
                            @mihaitza daca imi fac masina pana atunci o pot lua si eu...daca nu merg cu tine
                            @viberul ai vazut ce a zis jokeru'..nu mergem acolo sa ne etalam "muschii"...mergem sa ne facem prieteni sa ne distram ...oricum nu o sa fie mare distractie pe noi cu suc am dreptate dreamer?))

                            Comment


                            • #29
                              consumatorii stiu de ce!

                              Comment


                              • #30
                                sa ne trecem pe lista mare sa stie oamenii ca vine si ploiestiu
                                si sa facem stegulete
                                vopsitorie preturi bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google