Intalnirea regionala de la Brasov 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Asteptam pozele de la regionala!!!
    TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

    Comment


    • #92
      Am facut o parte din poze cele dupa drum
      Aveti aici pozele
      Restu` de poze...maine

      Partea a 2 a
      Last edited by Mishu; 7 March 2011, 21:24. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #93
        O sa modific numele threadului si as vrea sa va propun o iesire de Paste .. adica sa inchiriem o vila si sa petrecm vreo 2 zile pe acolo .. daca spuneti ca veniti vreau sa fiti hotarati .. nu ziceti ca veniti daca nu sunteti siguri . O camera in zona bran e undeva la 70-80 ron pe zi .. deci 2 zile vine undeva la 150 ron .

        Comment


        • #94
          m-as baga si eu

          Comment


          • #95
            pun pariu ca te-ai gandit la cum o sa te faci manga si te culci linistit fara sa te vada ai tai
            trecand la lucruri mai organizatorice as avea si eu o propunere http://www.vilacarolina.ro/ si ar mai fi dar povestesc pe parcurs

            Comment


            • #96
              asta e partea a 2 a cu bautu`

              Comment


              • #97
                http://www.turistinfo.ro/fundata/caz...ui-c11663.html .. eu am mai fost si mi s-a parut super tare .. acumsa vedem daca e libera de paste .. o sa sun maine ..

                Comment


                • #98
                  arata bine
                  acu` doar sa fie libera

                  Comment


                  • #99
                    eu ma gandeam sa mergem la manastire la Ciolanu , dar acolo se poate sta numai cu cortul daca vrei sa stai 2 zile , dar este foarte frumos acolo pajiste , padure curata ce ziceti ???
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • Stiu ca e foarte frumos .. dar si noaptea e foarte rece .. nu ai cum sa stai .. sau cel putin eu .. eventual stiu ca e un complex turistic in zona .. am putea sa ne interesam de cazare acolo ..
                      Tocmai am primit un scor pt o vila cu 9 camere la Sinaia .. 2400ron/2 zile ..
                      Last edited by MihaitzaMCV; 9 March 2011, 21:52.

                      Comment


                      • 2400 total...daca`am fi 10...ar veni camera 240...nu ?

                        Comment


                        • mi-a placut si prima oferta de la fundatica...

                          Comment


                          • trebuie sa imi caut o gagica...ca nu vreau sa vin si sa dorm cu waz ...

                            Comment


                            • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                              ...Tocmai am primit un scor pt o vila cu 9 camere la Sinaia .. 2400ron/2 zile ..
                              Despre asta este vorba,http://www.loganclub.ro/forum/cazare...531#post893531 ,cu rectificarea..pensiunea are capacitatea de 18 persoane in 8 camere si 36 persoane in restaurant.

                              Comment


                              • lasa cry ca se barbireste fresh si nu te inteapa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google