Intalnirea Regionala Logan Club Kronstadt... 4,5,6 Martie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am ajuns si noi cei de la Calarasi drumul e super bun fara gropii.va asteptam si pe voi.drumuri bune
    Logan PH2 - 1.6,16v
    Logan PH1 - 1.6 MPi

    Comment


    • Dar zapada este pe acolo?..ca sa punem de o partie cu ligheanele ?

      Comment


      • >>>

        Pentru cei care au sosit deja, va uram "bine ati venit"
        Pentru cei care sunt acum pe drum, "drum bun si grija sa ajungeti cu bine (Grija ca la intrarea in cristian si la iesire sunt aplasate doua radare mobile)
        Pentru cei care urmeaza sa vina, "Va asteptam cu drag si spor"

        Deci se stie .... "Stresuuuuuu"
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • bai dar starea carosabillului nu a`ti zis , cum se prezinta , cei care au venit pe predeal , cum ea asfaltul ?

          Comment


          • petrecere frumoasa si sa va intoarceti cu bine.

            Comment


            • plecam si noi tura 3 catre rasnov , sa ne vedem cu bine.

              Comment


              • fofule la cat pleci? lasa un numar de tel pe PM pe forum
                eu plec pe la 3 din CT

                sigpic

                Comment


                • Salutare tuturor ne vedem maine,noi plecam pe la 7.30 din Pucioasa,drum bun tuturor.
                  Ne intalnim cu gasca lui Bleizer si Mihaita din Ploiesti la pod cum o ei spre Rasnov.
                  Imi poate spune cineva cum se ajunge acolo?
                  Va multumesc .

                  Comment


                  • salutare. Pitestiul a ajuns fara probleme. Ne vedem maine...

                    Comment


                    • Bacaul pleaca la 8,oo.Astepatam si ieseanul la iesirea spre Onesti.Suna-ma cata-alex dupa 07,30.
                      Last edited by KELBURTOS; 4 March 2011, 23:32.

                      Comment


                      • Cluju pe la 4 jumate ii pe drum asteptam sa vedem ce zice leu16 daca vine cu noi sau nu astept un telefon.
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Eu plec maine pe la vreo 05:30 a.m. din Iasi spre Bacau si apoi spre Brasov ... iupiiii ... :-)
                          P.S. : "KELBURTOS" cred ca am nr. tau de mobil dintr-un p.m. anterior ... sper ca e acelasi si nu altul ...
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                          Comment


                          • TIn sa mentionez ... "GRIJA MARE LA CONDUS SI LA ADAPTAREA VITEZEI", drumul este ok dar pentru weekend sau anuntat si precipitatii mixte. mai bine intarziati putin decat sa nu ajungeti. Din pacate s-au petrecut si primele incidente. Cei care vin din sudul tari grija mare si la radarele de la iesirea din BV catre Rasnov

                            Numa bine si sa nevedem sanatosi maine. Drum liber si linistit pentru cei care trebuie sa mai soseasca.
                            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                            Comment


                            • Imi poate spune cineva cum ajung la Conca Verde?La intalnire?

                              Comment


                              • la predeal la borcan faci stanga spre rasnov . cobori pe paraul rece si prima pensiune pe partea dreapta este conca verde aproape de rasnov. vei vedeo o multime de loganisti acolo. nu ai cum sa ne ratezi. numai bine si drum bun. sa ne vedem cu bine
                                Last edited by alex125; 5 March 2011, 02:05.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google