Intalniri Buzau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri Buzau

    Fratilor care mai sunteti pe acest Forum haideti sa facem si noi o intalnire pe Anul 2009. Chiar sunt curios. Mai schimbam si noi opinii despre 'rablele' noastre cum spun unii. Parerea mea ca ar trebui sa facem o intalnire Duminica pe 27.12.2009. Cu bunavointa voastra hai sa facem una. Astept raspunsuri. Sa va lasati si nr de Tel: 0748468085.

  • #2
    salut! haideti fratilor sa ne intalnim..in weekend ceva!

    Comment


    • #3
      Ar fi frumos sa ne intalnim pe undeva si noi Loganistii din Buzau,ce spuneti dupa ce trece si zapada asta incropim o intalnire?

      Comment


      • #4
        Din cate stiu si din cate am mai citit, se faceau intalniri si in urbea noastra, undeva in parcarea de la "vapor", daca nu ma insel...
        Da, ar fi interesant, in week-end mai ales, se pot face schimburi de idei utile, e binevenita, in general o astfel de intalnire. Zapada se pare ca a trecut, mai trebuie ca edilli sa se puna pe reparat efectele ei asupra carosabilului, ca e jale in oras cu strazile.
        La buna vedere!

        Comment


        • #5
          poate ne vedem odata,mai schimbam o idee,ne mai cunoastem.eu sunt pentru dar dupa ce ajung peacasa dupa 20 martie ai sa vedem cum ne putem stringe odata sunt Buzoian si nu pera am auzit de adunari logan club la noi

          Comment


          • #6
            Sunteti de acord sa ne intalnim Sambata 6 Martie?Care sunteti de acord imi lasati ID-ul pe prv sa stabilim unde si ora...

            Comment


            • #7
              Dar de ce pe pe privat? Postati fratilor aici ca nu va opreste nimeni!
              Stabiliti o zi de intalnire convenabila (recomand in w.e.), un loc de intalnire (nu neaparat in oras), ora si ... da-ti drumul la lista de doritori.

              Comment


              • #8
                Ar fi mai bine sa mai asteptam putin, poate se mai incalzeste ... Spre sfarsitul lunii, sau in aprilie ... parerea mea. Mai tinem legatura, nu?

                Comment


                • #9
                  pai daca faceti cate o intalnire la 2 luni nu are rost, cat mai multe ca asa se strange lumea si incepe sa le placa.
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • #10
                    Eu sunt dispus sa apar si sambata,dar sa mai vina macar o persoana sau 2 si cu timpul sigur o sa vina mai multi...Ce ziceti ne vedem Sambata pe la ora 18:00 sau 18:30?

                    Comment


                    • #11
                      nu ziceam sa facem intalniri bilunare, dar pe frigurile astea nu o sa se inghesuie nimeni, aproape. peste vreo 10 zile se indreapta vremea. pana atunci, tinem aproape ... macar aici pe forum. la buna vedere!

                      Comment


                      • #12
                        As vrea sa va invit si pe voi la intalnirile clubului din Ploiesti .. asta cand aveti timp ..

                        Comment


                        • #13
                          Pe la tulcea cand ajungeti?
                          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                          www.loganclub.ro

                          Comment


                          • #14
                            Cum sa ajungem la Ploiesti sau la Tulcea daca nu suntem in stare noi astia din bz sa ne intalnim aici...

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google