Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pleaca pana ajung eu acolo , ms de grija , oricum tre sa ma opresc la MOL sa alimentez , deci nu pot sa prind prea mare viteza :P

    Comment


    • vezi sa nu se mute la Apaca in scoarul de parcare.....e te descurci tu ca esti mare....
      daca ai chef de alergat, provoaca l pe stuke si el vine tot din zona.
      Last edited by bobbyred; 30 January 2009, 22:07.
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • Am ajuns CURSARUL nr. 1!!!!la 10 la carol(cine ia lopetile sa putem si pleca de acolo)
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • Ne videm cu totii la Carol...acum pot confirma ca ajung si eu.

          sigpic

          Comment


          • salut baieti, am fost azi la carol, erau vreo 2 gramezi de dacii, un baietas cu un opel astra care dupa mine cred ca vroia sa o rupa in 2, am dat si de design pe acolo, am vazut si un logan rosu cu nr B XX ABC + un logan in fata lui cu WKR parca, imi cer scuze nu mai tin minte numerele de inmatriculare dar stiu ca sunteti dupa aici imi pare rau ca nu m'am intalnit cu voi. o seara buna
            un sofer atent se asigura de doua ori inainte de a trece pe rosu!

            Comment


            • noi eram..nu e nimic !alta data cu alta ocazie
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • pai ai trecut pe langa noi pana sa ajungi la dacia rally team
                ti`am facut cu mana da nu ai observat.
                asta e , data viitoare.
                dupa am plecat la kiseleff..ca era prea multa galagie acolo

                Comment


                • Mai nou intalnirile fulger le faceti in Carol ?

                  Eu niciodata nu ajung la timp la un calculator sa vad daca se intalneste cineva sau nu si vad dupa aia ca oamenii se intalnesc.

                  Am mai alergat in cateva seri dupa voi da nu v-am gasit.

                  Oricum astept cadura si atunci o sa mai apar si eu pe la intalniri sper sa ma mai primiti.
                  Last edited by B-53-SDP; 31 January 2009, 02:31.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • Originally posted by andreea13 View Post
                    pai ai trecut pe langa noi pana sa ajungi la dacia rally team
                    ti`am facut cu mana da nu ai observat.
                    asta e , data viitoare.
                    dupa am plecat la kiseleff..ca era prea multa galagie acolo
                    nu va vedeam decat daca va puneati in fata masinii, am facut azi dimineata un aeroport degeaba, si dupa ce am iesit de la munca a trebuit sa fac aeroportul din nou, si da-i cu trafic da-i cu nervi....pe scurt nu prea stiam ce e in jurul meu, ne vedem maine la 15:00 la polivalenta o seara buna
                    un sofer atent se asigura de doua ori inainte de a trece pe rosu!

                    Comment


                    • doamne ce a fost la carol aseara , nu cred ca aveai cum sa o faci o poza sa prinzi tot , poate din avion ...

                      foarte frumos , sper sa mai mergem in aceeasi locatie , dar cu 20 de min mai devreme sa prindem locuri de parcare

                      Comment


                      • numai "nervosi" cu lamaite in geam A fost fain oricum !
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • diseara la kiss 10:00 , 10: 30
                          ;) , va astept

                          Comment


                          • Da da, poate ajung si eu......dar pana una alta...sa videm cine se mai anunta?

                            sigpic

                            Comment


                            • prezent
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Vin si eu .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google