Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by WLW View Post
    ba da mah..Lucrez la politie...Feriti-va de mine
    Cum sa ne ferim bre de tine? Ce naiba, ne cunoastem doar......Avem pileeeeeee!!!!!

    sigpic

    Comment


    • #62
      @dsign: cum era sa ramai...Pt, din ce cauza??

      @stuke: vino la sigur stuke.......O sa gasesti pe cineva

      Deci vb la 22:30 pe Kisselef ......
      @WLW: sa iei radaru cu tine sa vad dak ma inseala ceasu din bord
      :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

      Comment


      • #63
        Sunt indecis sincer sa fiu.

        Comment


        • #64
          Serios acuma ... Vino ca o sa fim mai multi. Aseara a fost meciul si daia nu am mai venit multi.

          Comment


          • #65
            Originally posted by WLW View Post
            ba da mah..Lucrez la politie...Feriti-va de mine
            Pot sa ma feresc si eu de tine????? Nu de alta, dar nu vreau sa se ia negrul de pe capota...

            Comment


            • #66
              Va povestesc la intilnire. Tonight
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #67
                Atunci ne vedem diseara la kiss!!!!
                Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                Comment


                • #68
                  Cam cat stati?

                  Comment


                  • #69
                    Frate, cred ca intilnirea asta a fost memorabila.

                    Avem minte de copii de 2 ani? Daaaaa



                    Sa stie toata lumea : in aceasta noapte, reprezentantii Loganclub prezenti in parcarea complexului Feeria au oferit o mica avanpremiera a unui spectacol de balet pe 4 roti, coordonat de masina Politiei... Printre protagonisti : WLW, Laur, Stuke, Silviu, Gionik, subsemnatul si cine a mai fost, cred ca am uitat pe cineva, sa ma scuze, e tirziu si mi-e somn.

                    Consider ca trebuie sa continuam repetitiile pina la marea reprezentatie de Craciun. Oricum, avem tot sprijinul motociclistilor.

                    Foarte tare nenea cu portavocea, si-a uitat cheile de la scuter la mine in masina si a ramas cu scuterul pe la Ikea. Noroc ca ne-au gasit prietenii lui in parcare la Kiss
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Dan e numarul 7 ... Acuma am ajuns si eu acasa ... Memorabil

                      Comment


                      • #71
                        )) tare.....Dar asteptam detalii..Cum si de ce...Cand si mai ales cine??
                        http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                        Comment


                        • #72
                          Fooooooooarte tare frateeeeeee! Repetam si diseara? Ce ziceti?

                          Comment


                          • #73
                            Neata baieti!!!
                            Fooooarteeeeeeeeeeee tareeeeeeeee!!! A fost o seara memorabila.....Plina de dansuri sportive si de societate...."salsa"...Coordonati de masina politiei ...2 pasi in fata....2 in spate....2 pasi la stanga, 2 la dreapta , iar dupa o odihna scurta (coordonatorul plecase ) am trecut la un stil mai elegant, "vals", coordonati de design si prietenul motociclist cu portavoce, genial. Parerea mea este ca la "salsa" ne-am descurcat fff bine, dar ca ar trebui sa mai exersam nitel la "vals", pt ca aseara nu am apucat sa facem de cat cativa pasi.
                            Oricum ne-am descurcat fff bine pt inceput, si am reusit sa smulgem aplauzele si claxoanele publicului.

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              A fost intr-adevar unic aseara. Acum sa vedem daca ne vin ceva amenzi


                              "-Aveti mintea unor copii de 2 ani!!!"
                              "-Da."

                              Comment


                              • #75
                                Eu as zice sa ne adunam la Carol. Dacia Rally Team va fi acolo la 22.00

                                Pe mine ma gasiti acolo

                                In seara astae posibil sa fie mai multa lume cu moto in Feeria, deci mai multa distractie. Sa speram ca distractia nu va mai fi intrerupta ca aseara.

                                Am inteles ca motociclistul acela a culcat intentionat motocicleta intr-o parte ca sa nu intre in nava extraterestrilor.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google