Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in seara asta iesim ? pe unde facem intalnirea ?

    Comment


    • Noi cred ca iesim da unde iesim ?
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • Ce ar fi sa va strangeti la Kiss!?
        Fofonea: pai hotaraste tu tata locul si da si un mass.
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • am si zis clar , pe unde facem intalnirea .
          eu nu mai zic acolo sau dincolo , v`a las pe voi sa decideti , majoritatea .
          asa nu mai dau curs sa vina vreunul sa zica de ce kiseleff ,ca e aproape de unul sau de altu.
          Last edited by CataFOF; 7 November 2011, 19:31. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • deci ramane kiss .. fofule da tu mass ca eu nu sunt acasa ... hai ca trec si eu

            Comment


            • Cred ca ies si eu
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • iar crede si nu vine
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • Am si eu o propunere pentru membri Logan Club Bucuresti:
                  Intre MALL Plazza SI AFI PALACE se afla un parc de distractie numit TERRA PARK, ce se poate distra oricine de la mic la mare, problema pentru fulger este ca parcul tine pana la 8 seara, dar poate o rezolvam in weekend, ca detalii: intrare este 50 ron minim pe care puteti intra 3 persoane, de acei bani beneficiati de 50 puncte, la carusele se plateste in puncte de la 5 -15, dar ce sa va zic, cele de 15 puncte sunt aventuri extreme (exe: de urcat la 40m inaltime si t-e coboara in cadere libera, un fel de ciocan care se roteste, o farfurie care se invarte pe o pista ca de role, etc) pentru detalii dati pe google, terra park. Sper sa nu fie luata ca reclama, este o optiune de a ne mai distra si noi.
                  Last edited by CataFOF; 8 November 2011, 00:06.
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • de 50 lei sunt 5 shaorma )

                    Comment


                    • Si totusi in seara asta pe la 10 si ceva era pustiu pe la kiss
                      Super Oferte Accesorii Logan

                      Comment


                      • Pai cam pe 22:00 a plecat toata lumea adica cele 5 persoane care au fost.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Eu zic sa ne vedem la afi palace, e bine, e cald nu ne da nimeni afara adica decat sa pierzi timpul in frig afara si sa stai o ora mai bine stai la caldura in maneca scurta si poti vorbi linistit la o sticla de suc.

                          Comment


                          • daca de acum mergeti la caldura .. cand o fi zapada in picioare ce mai faceti? nu mai iesiti ?
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • Eu as da un real ... Fane sa ne obisnuim usor usor nu direct cu frigul!
                              sigpic

                              Comment


                              • Sunt pro Real. Fane lasa-ne ca ne obosesti mai rau decat suntem noi de la serviciu.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google