Intalniri la Fotbal Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    La un tzon-ping ma bag si eu ca la fotbal mi-am ratat cariera.
    Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

    Comment


    • #17
      Vrem fotbal

      Comment


      • #18
        EU MAS BAGA LA UN FOTBAL SAU UN RUGBY ....dar nush cum o sa va tineti dupa mine
        sigpic

        Comment


        • #19
          eu joc in fiecare dumineca la balon in spate la realu de pe aradului ( arena carlo ) cu niste prieteni , cine vrea sa vina este bine venit ...... ora 10-11.30 cu , calduraaaaaaaaaaa )
          Last edited by LUCian; 25 January 2010, 07:57. Reason: *_*
          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

          Comment


          • #20
            @TM80MAT: la rugby imi va face o placere deosebita sa te talonez, plachez si faultez...
            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

            Comment


            • #21
              Originally posted by pervert_dory View Post
              La un tzon-ping ma bag si eu ca la fotbal mi-am ratat cariera.
              Pai eu as fi "available" sambata si duminica.....

              Comment


              • #22
                paul ...in rugby nu conteaza numai masa ! IS SI ALTI FACTORI ! viteza , patrundere , demarcaj , atentie distributiva , reactii , saritura , explozie , piruete , schimbari de directie si multe altele ! vrei sa iti mai enumar ?
                sigpic

                Comment


                • #23
                  principal e ca dispar dupa ce trece marfarul odata peste tine (no offence paul)

                  Comment


                  • #24
                    @TM80MAT: da

                    @Christian86: nu m-am suparat, dar cine era marfarul dintre noi doi? )
                    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                    Comment


                    • #25
                      Eu cu pervert_dory am spart geata....am "bagat" un ping pong care dupa o ora sa terminat nedecis... :-)

                      Comment


                      • #26
                        Cred ca ar trebui sa te instintez ca s-a terminat 5-4 pentru mine )Nu-i nimic poti sa-ti iei revansa saptamana viitoare.te mai antrenezi, iei notite si jucam :p
                        Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                        Comment


                        • #27
                          Hmmmm totusi cred ca a fost EGAL.....si sunt sigur. Daca iti aduci aminte la un moment dat conduceam cu 2 partide...apoi mi-ai dat una sub set....si dupa aceea amandoi am mai luat cate una....de antrenat ma antrenez cu tine :-) in schimb mai tre sa lucrez la capitolul rezistenta, numai asa mai putut EGALA...profitor mic ce esti. :-)

                          Comment


                          • #28
                            Era 4-4 si am zis mai un meci decisiv. dar ma rog... fiecare are punctele lui slabe de care altii pot profita!pentru treaba asta saptamana viitoare te voi spulbera
                            Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                            Comment


                            • #29
                              hai baieti sa punem de un fotbal , ce ziceti ?
                              sigpic #

                              Comment


                              • #30
                                Eu raman cu tenisu de masa.....dar in cazul in care o sa va mai trebuiasca un om, in poarta (neaparat) , yo sunt ala...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google