Intalniri Logan Club Alba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    haideti baieti indrazniti! doar doi in tot judetu?

    Comment


    • #17
      Nu fiti tristi, doi am fost si noi la inceput, daca insistati in curand veti fi o gasca frumoasa. Succes!

      Comment


      • #18
        Buna seara. Vreau sa anunt oficial prima intalnire a loganistilor din Alba: aceasta se va tine duminica 16 mai la ora 12.00 in parcarea Kaufland Cetate. Va asteptam!

        Intalnirea e pe 17 mai la ora 12 m-am uitat gresit in calendar
        Last edited by r3duc; 7 May 2009, 23:17. Reason: Automerged Doublepost
        Ambition

        http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

        Comment


        • #19
          De abia astept! O sa fiu acolo!

          Comment


          • #20
            mai sunt 5 zile, lista este deschisa...

            Comment


            • #21
              Deci pe 17 mai va fi prima intalnire Logan Club Alba. Rog pe cei care vin la intalnire si vor stickere sa imi spuna sa stiu cate sa comand la Razvan. Am 10 comandate.... daca e nevoie de mai multe se rezolva. Va asteptam DUMINICA 17 mai ora 12.00 in parcare Kaufland cetate.
              Ambition

              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

              Comment


              • #22
                Ma bucur ptr voi ! nu te lasa si nu-i lasa sa respire, doar asa faci treaba, plus reclama....si mult, mult succes la intalniri cu oameni care vor sa faca un club puternic la Alba Iulia...trec des prin zona, mai ales acum cu nebunia de pe DN
                ...succes ptr L.C. ALBA IULIA
                CU RESPECT KENJIRO_SANGA
                Last edited by kenjiro_sanga; 13 May 2009, 23:40.
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • #23
                  Deci ne vedem duminica la 12, vreau un stiker cu logan club si daca se poate si parasolarul negru - ca se vede mai bine rosu cu alb pe fond negru, ce mai un set complect!

                  Comment


                  • #24
                    succes baieti...sa va strangeti cat mai multi...chemati si prietenii care au golane'...ca o sa vedeti cum se uita lumea la voi .. si se duce zvonu imediat in oras

                    Comment


                    • #25
                      o sa fac niste flyere pentru intalnire sa impartim cateva sa avem noroc!
                      Ambition

                      http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                      Comment


                      • #26
                        nu uitati baieti! prima intalnire a membrilor logan club alba, maine la 12 in parcarea kaufland din cetate!

                        Comment


                        • #28
                          felicitari baietii..tineti-o tot asa...flyere ati impartit ? se uita lumea la voi ca la felu' 7

                          Va trebuiesc niste stickere

                          Sanatate si numa' bine..ne vedem pe 27 iunie

                          Comment


                          • #29
                            Bravo baieti!!!! Primul pas l-ati facut, acum important e sa continuati, vor veni si altii alaturi de voi!!! Oricum contati pe calitate si nu pe cantitate!! Succes in continuare!!

                            Comment


                            • #30
                              Am impartit flyere iar stickerele le voi da la baieti la a 2-a intalnire care va avea loc Duminica 24 mai 2009 in parcare la Hanu' dintre Salcii la iesire din Alba. Va asteptam cu pareri si incurajari in continuare, sunt binevenite! Acum asteptam sa vedem daca vom primi cadou o sectiune speciala a forumului cum au si celelalte cluburi cu Logan Club Alba, ar fi frumos.
                              Ambition

                              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google