Intalniri LOGAN CLUB BANIE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 5. LEX - sper sa nu intarzii foarte tare...

    Comment


    • da frumos.o reintregire.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • rabdare si o sa fie destul de bine......eu propun sa nu lipseasca de la intalnire niciodata,MASINUTZA MINUNE
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • Intalnire Logan Club Banie Miercuri 29-11-2012 orele 17:00 Sala Polivalenta!
          1.
          2.
          3.

          Comment


          • Intalnire Logan Club Banie Miercuri 29-11-2012 orele 17:00 Sala Polivalenta!
            1.axe
            2.
            3.
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • Intalnire Logan Club Banie Miercuri 29-11-2012 orele 17:00 Sala Polivalenta!
              1.axe
              2.mcn(sper sa ajung,macar cu cea mare)
              3.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • Baieti, miercuri este 28.11.2012.
                LEX nu ajunge din pricina job-ului. Drumuri bune sa aveti si combustibil gratis!

                Comment


                • Intalnire Logan Club Banie Miercuri 28-11-2012 orele 17:00 Sala Polivalenta!
                  1.axe
                  2.mcn(sper sa ajung,macar cu cea mare)
                  3.
                  4.
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • gata si intalnirea de azi.........si de azi avem un nou membru,cu ocazia asta ii urez bine a avenit si sper sa mai vina la urm intalniri!
                    cateva poze
                    Attached Files
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • cred ca ramanem la Succes,ca baietii au pus monopol pe Sala Polivalenta.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • Bun venit noului membru!Imi cer scuze baietii ca nu am ajuns astazi!Am fostu cu mosu` in mall )

                        Intalnire Logan Club Banie Duminica 02-12-2012 orele 17 :00 parcare Succes!
                        1.Mrs
                        2.
                        3.
                        Last edited by 93mrs; 29 November 2012, 16:28. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Totusi vine cineva azi?

                          Comment


                          • eu vin...da unde ne intalnim?

                            gata si ziua de azi......putini,dar prezenti!
                            Last edited by pipan; 2 December 2012, 21:23. Reason: Automerged Doublepost
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • La intalnire au participat:Alex Pipan,NUT,Alin si Mrs!
                              Intalnire Logan Club Banie Miercuri 05-12-2012 orele 17:00 Sala Polivalenta!
                              1.Mrs
                              2.
                              3.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google