Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Intalnire logan club in calarasi sambata 30 mai ora 10

    Intalnire LOGAN CLUB in Calarasi sambata, 30 mai, ora 10,in parcarea de vis-a-vis de R.A.R.Calarasi.
    Au confirmat pana acum participarea GIGI_TUDORAKE ,ZENITsi alti 3 posesori de Logan!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #17
      Ok. Ne vedem sambata

      Comment


      • #18
        E bine sambata. Ne vedem atunci!
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • #19
          intalnire Logan Club in Calarasi, sambata 30 mai, ora 10

          Intalnire LOGAN CLUB in Calarasi, sambata 30 mai, ora 10, in parcarea de vizavi de R.A.R.(unde se vand masini).
          Deocamdata au confirmat participarea FANELUTZU,GIGI_TUDORAKE, ZENIT, OLTENASU si inca trei posesori de Logan. Va asteptam in continuare, chiar daca sambata se anunta averse...
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #20
            Pentru cei interesati avem, gratie colegului KEANUREV si cateva stickere "LOGAN club"
            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

            Comment


            • #21
              Intalnire sambata 30 mai, ora 10

              Intalnire LOGAN CLUB in Calarasi, sambata 30 mai, ora 10, in parcarea de vizavi de R.A.R.(unde se vand masini).
              Daca ploua bem un suc/cafea la Angela...
              @FANELUTZU- Ia stickerele la tine, o idee excelenta!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #22
                salut, prima intalnire a loganistilor din calarasi, tocmai sa incheiat, vreme frumoasa, dar totusi putini cei care au raspuns invitatiei la intalnire. poate la viitoarea intalnire sa ne strangem mai multi, sa ne impartasim din cunostintele nastre, despre logan, si altele. salut si ne mai vedem.

                Comment


                • #23
                  @catalinsky- Te-ai grabit un pic! S-a incheiat putin dupa ce ai plecat! A aparut si gigi_tudorake, deci n-am fost chiar asa de putini!
                  Sa ajung acasa si o sa postam si poze de la prima intalnire a loganistilor din Calarasi! Intalnire in 3 serii, ca filmele indiene!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #24
                    Prima intalnire logan club calarasi

                    Prima intalnire a loganistilor din Calarasi s-a desfasurat in trei etape, sau cum mai bine a zis ZENIT "in 3 serii, ca filmele indiene"!
                    Seria I-Desi intalnirea era programata la 10, la 7,30 am fost cautat de FANELUTZU care a fost nevoita sa plece in interes de serviciu la Bucuresti. I-am prins rapid 2 poze, el fiind alaturi de noi cu sufletul, daca fiziceste nu a putut!
                    Seria II-a- In parcarea de vizavi de RAR a aparut putin dupa ora 10 ZENIT si apoi CATALINSKY. Timp de aproape o ora ne-am "consfatuit", intalnirea incheindu-se cu un suc, la barul unui prieten.
                    Seria III- Cand eram la bar ne-a sunat si GIGI_TUDORAKE, intarziat, care a aparut cu tot cu Ambitionul din dotare, din pacate la cateva minute dupa ce plecase CATALINSY.
                    Asa ca prima intalnire Logan Club desi s-a facut in 3 reprize, a fost un bun inceput, zic eu.
                    O chestie simpatica s-a petrecut cand eram in parcarea de vizavi de RAR, unde se mai vand masini SH: opreste un cunoscut al meu care vrea sa cumpere un Logan. "Am vazut 3 Logane unul langa altul si am zis ca le vindeti!" "Nu le dam decat la pachet, toate 3 impreuna!" -i-a raspuns Zenit.
                    P.S.Poze de mai buna calitate are Zenit, ale mele au fost facute cu telefonul.
                    Attached Files
                    Last edited by Gusi; 30 May 2009, 14:48.
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #25
                      hai hai ca se poate calarasu incet incet si la mai multi/multe masini

                      Comment


                      • #26
                        ok, se pare ca am ratat partea a treia!

                        Comment


                        • #27
                          imi pare rau ca nu am putut ajunge...a trebuit sa fiu la spital la control pentru ca am mana in gips si s'ar putea sa ma operez la ea:|
                          sper sa ajung data viitoare si sa se stranga mai multi

                          Comment


                          • #28
                            Multumesc pentru motivarea absentei, domnu' Gusi!
                            Acum trebuie sa rugam un moderator sa scoata semnul de intrebare din titlul threadului, pentru ca este de acum o certitudine: loganistii se intalnesc in calarasi!
                            La mai mare!
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • #29
                              @fanelutzu- Lasa-l pe "domnu'"! Om fi noi mai in varsta, dar nici chiar asa! Si tu n-ai lipsit decat fizic, o repet, ai fost cu sufletul alaturi de noi! Iar pozele atesta asta-existi si ai Logan!
                              @catalinsky-Totdeauna se intampla ceva, e nevoie sa plecam la serviciu sau suntem chemati acasa ori altundeva...Nu e o problema ca ai ratat finalul, vor fi ocazii.
                              Sa stiti, catalinsky are cel mai curat motor, dar si portbagaj dintre cele 4 vazute azi. Fanelutzu, ramane sa ne prezinti portbagajul la "control" data viitoare!
                              Personal m-a intristat un pic ca atatia tineri posesori de masini mai "aratoase" decat ale noastre nu au venit acum. Ii asteptam!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • #30
                                Încă două poze

                                Da, ca în filmele indiene a fost. Bine că n-a plâns nimeni. Nu ştiu cine zicea că să ne strângem mai mulţi şi vine şi el. Păi, dacă nu vine... de unde să fim mai mulţi?!

                                Încă două poze:
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google