Intalniri Logan Club Medias

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    A.M.R. -11 zile
    Logan club meserias
    In curand si la Medias!
    Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

    Comment


    • #17
      Hai medieseni MOBILIZAREA !
      A ramas o saptamana pana la prima intalnire!
      Sfarsitul lumii a trecut, iarna a trecut, este vremea trezirii si a renasterii!
      Faceti sa se raspandeasca vestea,toti cei interesati sunt invitati!
      Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

      Comment


      • #18
        http://vasile-antipa.blogspot.ro/201...intalnire.html
        o initiativa by merlasviorel
        sigpichttp://www.facebook.com/statiicbsh.medias; 0744258917 ;radu_capatina@yahoo.com

        Comment


        • #19
          felicitarile mele pentru acest inceput! Sincer daca stateam mai bine cu banii eram prezenta la prima voastra intanlire (Mediasul e orasul meu de suflet), dar promit ca la prima venire a mea in Medias sa va anunt si sa ne cunoastem.
          Acum cativa ani am strans si eu cativa loganisti din zona la o intanleala si pe aceasta cale le re-multumesc pentru primire lui Sibianul, VYP`ul si restul sibienilor care au facut un drum special pentru mine!
          Va doresc sa fiti uniti si sa va intanliti cu drag cat mai des!
          va pupa fata !!!!
          sigpic

          Comment


          • #20
            Sa speram ca putem participa si noi sibienii
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • #21

              "breaking news!"
              Fratilor, am ajuns la stiri!
              Last edited by merlasviorel; 12 March 2013, 21:02.
              Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

              Comment


              • #22
                Felicitari pentru initiativa foarte frumos organizata si mediatizata.
                Last edited by meen; 13 March 2013, 00:01.
                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                Comment


                • #23
                  Toata lumea e binevenita! Fiti pregatiti pentru vineri, vom avea vreme rece 1-3 grade C. la ora intalnirii!
                  Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                  Comment


                  • #24
                    incepem lista de participare ? sper ca nu v-a speriat vremea .....
                    1. RADU C
                    2. .........
                    sigpichttp://www.facebook.com/statiicbsh.medias; 0744258917 ;radu_capatina@yahoo.com

                    Comment


                    • #25
                      Vin si eu . Prezent.
                      Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                      Comment


                      • #26
                        daca veneam, aduceam un litru de tuica de casa, ce ne incalzeam ... din pacate am fost sambata trecuta prin medias...
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • #27
                          A fost frig,ne-a nins,dar sincer mi-a placut si nu imi pare rau daca risc o raceala Si astept urmatoarea,cu siguranta in numar mai mare..si la caldura macar putin mai mare . Dar am vazut citeva chestii foarte interesante,si astept caldura sa studiez mai cu atentie ce a facut Viorel.

                          Comment


                          • #28
                            poate facem o intalneala cu lc tarnaveni
                            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                            Comment


                            • #29
                              Prima intalnire logan club Medias o sa fie tinuta mine de cei prezenti ,colegu asteptam sa pui pozele !

                              Comment


                              • #30
                                Prima intalnire oficiala logan club Medias cu siguranta nu o vom uita.
                                Au fost prezente 6 persoane in ciuda vremii imposibile cu vant si ninsoare,fapt pentru care consider ca intalnirea a fost un succes.
                                Au fost prezenti urmatorii:
                                -maddoc
                                -Tatal lui maddoc
                                -RADU C
                                -radu2008
                                -Claudiu CHC
                                -merlasviorel
                                Celor prezenti le multumesc pentru ca au venit pe o asa vreme, iar celor care n-au venit sa stie ca sunt asteptati la intalniri(speram pe o vreme mai normala)
                                Attached Files
                                Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google