Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poat6e ajung canva si eu pe la intalniri!!!!!!!!!
    sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

    Comment


    • A fost si intalnirea de azi.. 9 participanti fara liderul nostru neinfricat) o fost frumos oricum. Poze nem
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • Astept sa va aud parerile despre Kingpin!
        Din partea mea: Jos palaria!

        Comment


        • mortala masina, rupe tot
          oricum va dati seama cand trece Victor pe langa o masina tare, cu multi cai putere, cum ramane ala rocat de ceea ce poate un Logan?
          apreciabil si demn de toate laudele Victor

          si oricum, frumoasa intalnirea de azi..am fost o mana de oameni...
          Last edited by cristi_14cri; 8 November 2009, 21:41. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Eeeh mah baieti nu mai fiti asa de tristi! Las' ca de saptamana aviatoare ma-nfiintez din nou si eu! ;)
            Succesuri va doresc pana atunci! :P
            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

            Comment


            • incredibil cum poate rupe masina lu Victoras merge de n-are taine cel mai mult imi place cum suna se aude la strazi departare si merge pe masura. Aicea nu mai merge zicala aia "mult zgomot pentru nimic" din potriva "mult zgomot pentru ceva".A fost fffff frumos azi la intalnire am primit senzatii..)))

              Comment


              • Scuze ca nu am putut sa ajung la intalnire Am participat la intalnirea de la Alba Iulia unde au participat Logan club Alba Logan club Deva Logan club Sibiu si nu in ultimul rand Logan club Cluj avand 2 membri A fost frumos iar discutile sau intins pana tarziu . Propun deschiderea unui thread de discuti generale logan club Cluj pentru o comunicare mai buna intre membri privind diferite actiuni ,intalniri nationale ,intalniri internationale si alte evenimente
                sigpic

                Comment


                • Ice aici se discuta tot ce vrei nu are rost sa deschidem pentru fiecare chestie cate un topic...
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • aveti careva cheie tip briceag la logan? si daca da unde se poate face in cluj

                    Comment


                    • De facut parca se face la CORA da nu iti copiaza CIP-ul, asa ca tre sa il pui cel din cheia originala
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • Bah ce fain scrie armand ! Pacat ca asa rar. Inseamna ca chiar io placut!

                        Comment


                        • la multi ani www logan club.ro
                          sigpic

                          Comment


                          • Da la multi ani pentru ieri Bun pana una alta !! Duminica ora 17 intalnire LoganClub CLuj Poate sa tune sa fulgere sa ploua sa stiu eu ce... ne intalnim duminica pe platoul salii sporturilor in fata la parcul babes ! Va astept
                            Vreau sa discutam sa vedem cine doreste sa vina la sibiu... in data de 29 la Slalom paralel

                            Pana una alta ii trec pe cei care stiu sigur ca vin

                            1. cj58ard (Concureaza)
                            2. addyionut (Concureaza)
                            3. florinpif (subaru)?? (Concureaza)
                            4. KeanuRev
                            5. Mishu_wrc
                            6. unzomby
                            7. kta_stoia
                            8. liculicu
                            Last edited by KeanuRev; 27 November 2009, 17:22.
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • as vrea sa stiu cat costa rampa de injectie pt o instalatie gpl tomasetti montata la un logan 1.4 benzina? trebuie inlocuita toata rampa..sau numaiun injector?

                              Comment


                              • pfoai incearca sa vorbesti cu kta_stoia... el are instalat si probabil ca stie.
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google