Intalniri LoganClub Pucioasa-Dambovita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    salve silviu! din pacate nu pot ajunge decat sambata, cand ma si intorc acasa pt ca duminica trebuie sa merg la munca! nu pot decat sa spun ca sigur dupa jumatatea lui august voi veni pt ca intru in concediu. distractie placuta duminica la gratar!

    Comment


    • #32
      Duminica 1 august 2010 ,intalnire saptamanale cu membrii club logan Pucioasa,singurul club din Dambovita.Orele 12 Clubul de avioane Pucioasa.

      Cine doreste putem sa ne intalnim in oricare zi a saptamanii ,chiar si sambata,
      facem exceptii astept raspunsurile voastre.
      Last edited by aviatorul76; 31 July 2010, 10:59. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #33
        salutare poze noi ...
        Attached Files

        Comment


        • #34
          logan club pucioasa dambovita

          logan club pucioasa dambovita
          Attached Files

          Comment


          • #35
            Si din nou Duminica 8 august intalnire cu membrii Club Logan Pucioasa-Dambovita singurul si cel mai tare din judet,asteptam noi membrii.

            Comment


            • #36
              va salut cine vine maine la 12 la intalnire ,poate sa ma sune pe telefon sa le dau detalii de adresa,primim si alti colegi din alte zone:
              0720-964352

              Comment


              • #37
                Intalnire

                Intalnire cu peripetii,dupa o zi calduroasa,loganelul mau era da raman fara luneta si parbliz din cauza unei furtuni cu grintina la Pucioasa.Am scapat.
                Attached Files

                Comment


                • #38
                  Intalnire Fan Club Duminica de duminica in Pucioasa-Dambovita.

                  Shimb Logan din 2005 preferance imbunatatiri ,tuning interior si exterior,cip tuning 8 cai putere in plus,ceasuri noi leduri albe si rosii,bec avertizare usi,sprituitioare ,folii omolagate RAR geamuri,jante tuning,folii capota si porbagaj,al doilea proprietar,foarte bine intretinuta,schimbat distributie,pompa apa,ulei,filtre.Arata si merge impecabil.
                  SCHIMB cu Logan din 2005 sau 2006 sa aiba Aer conditionat,proiectoare,computer si ABS.Dau si o mica diferenta in bani,daca este cazul.
                  relatii la tel:0720964352
                  poze aici: rachete_nicu@yahoo.com
                  Last edited by aviatorul76; 12 August 2010, 21:18. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #39
                    Intalnire Logan Club Pucioasa Dambovita In vizita la Miting Aviatic Grand Aero Chalange Aerodromul Ghimbav Brasov 14-15 august 2010.Orele 10.

                    Comment


                    • #40
                      Salutare colegi ieri am avut intalnire cu colegul nostru din Pitesti :
                      - sa montat pe 2 loganuri rosii ,diverse optiuni tuning.
                      - sa schimbat leduri butoane geamuri ,culoare alba,sa fie in ton cu ceasurile prefesrance cu leduri albe si rosii,
                      - sa pus cip electronic la geam sofer,sa nu mai tii apasat cand vrei sa-l deschizi,
                      - sa montat pe bratul stergator obtiunea computer bord.
                      - mi-am schimbat jantele cu altele noi.
                      - Avem un nou coleg in clubul nostru,numele lui este Dan si este din Pucioasa,iar in curand o sa fie si el logat pe forum.

                      Intalnirile cu membrii Logan Club Pucioasa-Dambovita se vor tine de 2 ori pe luna.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #41
                        Duminica de 29 august nu se tine intalnire Logan Club,sunt plecat la munte.Muntele Rosu -Cabana SilvA-Cheia.

                        Comment


                        • #42
                          salutare colegi,duminica 5 sept.2010,intalnire membrii Logan Club Pucioasa-Dambovita

                          Comment


                          • #43
                            ce mai fac baietii?

                            Comment


                            • #44
                              si a avut loc intalnirea pe 5? aveti si martori cu un aparat foto?
                              cand este urmatoarea?
                              pe 17-18 aveti intalnire ?

                              Comment


                              • #45
                                Sal, cred ca azi am vazut si eu mcv-ul intre Targoviste si Gaesti. Am si eu o intrebare, va intalniti cumva si in Targoviste, pe acolo trec cel putin o data pe luna, mai sus de Targoviste nu am drum.
                                Va doresc succes si cat mai multe intalniri !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google