Intalniri membrii Logan Club Tulcea?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ma descurc eu ,sa gasesc parcarea aia pana la urma. Idea este ca trebuie sa fac o vizita la rude in Tulcea, si daca ma nimersc cumva in W.E. trec si eu pe acolo, macar asa sa va salut . Am fost si acum Marti, sa-mi fac revizia la masina , daca stiam va contactam pe vreunul din voi, ca m-am plictisit rau de tot pe acolo.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • #32
      Marti dimineata mai eram si eu inca in Tulcea. Trebuia sa fi dat un semn .
      GL-22-TOF

      Comment


      • #33
        Asta este , imi pare rau, ramane pe alta data. Am ajuns in oras pe la ora 10, si am plecat din service pe la 14.30 . Deci.... era timp de un Brifcor,
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #34
          Buna baieti.Acum ca exista si o sectiune pentru tulceni ma gandesc ca vom avea posibilitatea sa ne intalnim mai des si sa dam drumul la rotite ca pana la vara sa fie cunoscut faptul ca exista si in tulcea un club al Loganistilor Multa bafta tulcenilor si multumiri celor care si-au dat interesul si au facut un thread destinat tulcenilor...jos palaria
          sigpic

          Comment


          • #35
            salut yakuzel.daca s-a infiintat grupu logan club tulcea de ce nu intri si tu in el ?intra aici si dai enter groupe

            Floryn cand mai ai drum incoace ne anunti cu 1 zi,2 si facem de-o intalnire .salut
            Last edited by Nicky; 13 February 2009, 16:18. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #36
              Salut baieti.cand va fi urmatoarea intalnire la tulcea ?

              Comment


              • #37
                Vreau sa aud acum si de urmatoarea intalnire Cand o sa aiba loc? Astept raspunsul tau nicky
                sigpic

                Comment


                • #38
                  urmatoarea intalnire va avea loc cand se mai incalzeste,ca nu are rost o intalnire pe frigu asta de acum si sper la mai multi membri prezenti la intalniri.mai aveti si voi rabdare putin sa ne mai strangem .noroc

                  Comment


                  • #39
                    @nicky faceti intalniri cat e fierul cald (chiar daca e frig). vedeti, va descurcati, puneti stickere, vedeti noutati, va faceti reclama. pai daca nu faceti intalniri, cum credeti voi ca o sa facem prin vara cand voi o sa fiti 4-5 la intalnirea regionala, iar noi 10-11?


                    faceti intalnirre asa, va mai cunoasteti. gasiti o zi convenabila pentru toti si gata.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      @iamagi: da man eu inteleg ce vrei sa zici dar ultima intalnire pe care am facut-o a fost saptamana trecuta sambata si am fost 5 insi.acum fac intalnirea cu aceiasi 5 insi?mai asteptam putin si o sa o facem cu 10... si tot asa.

                      Comment


                      • #41
                        pai noi suntem aceeasi. nu va veni nimeni nou, sau nici macar nu vin. vin 2-3, dar cu ocazia asta mai vorbim, poate o plimbare, poate schimbam o piesa. daca stam sa strangem oameni, o sa dureze un an. trebuie sa afle lumea de voi
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          asa facem si noi dar eu incerc sa mai adun loganisti tulceni,sa-i anunt.cum crezi ca afla lumea de noi daca am fi 2 insi ?dar stai linistit ca de abia suntem la inceput.in cateva saptamani o sa fim mai multi ca voi

                          Comment


                          • #43
                            Nicky...parerea mea este sa va intalniti saptamanal...cati sunteti 2-3-4 loganisti si sa faceti din asta un obicei.Sunt multi pasionati de logan din Tulcea care vor vedea pozele de la intalnirile voastre si cu siguranta vor veni.Multi sunt mai timizi si nu posteaza pe forum...dar daca ve-ti face intalniri si vor fi in trecere pe acolo cred ca se vor opri sa se prezinte cine sunt si sa va cunoasca.
                            In fiecare joi e bine sa dai mesaje private celor din Tulcea sa le reamintesti de intalnirea de duminica si asa se va strange trupa.
                            Si hai ca nu mai e mult si vine vara si o sa va pomeniti cu o coloana de loganisi pescari din Galati si Braila la voi la intalnire
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              ok. am inteles.o sa facem intalniri in fiecare sambata, fiecare daca poate sa ajunga,ca am vazut ca incet incet ne facem si noi cunoscuti salut

                              Comment


                              • #45
                                Adevarul ca la inceput este greu cu intalnirile. Dar daca devine un obicei pentru cativa , 2 / 3 acolo, atunci se duce vorba si devine incitant si pentru alti . Important mai este si ziua si ora cand va intalniti , sa fie pe placul tuturor . Iar faptul ca mai comunicati si pe forum, este un avantaj, nu-i asa ?
                                Va doresc succes si asteptam poze de la intalnirile voastre.
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google