Intalniri Nocturne 4Season

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • razi tu razi , beci , burete de colesterol ce esti , da vezi ca ne apucam de jogging , dam lege parcam masinile jos si intalnirea are loc sus...

    sigpic

    Comment


    • burete de colesterol.....asta imi place )
      Pentru mine nu e problema... alerg, merg pe bicicleta etc....ideea e ca dupa aceea sa mananc bine sa nu pierd caloriile.....
      Intalniri Logan Club Constanta:
      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
      Ptr detalii : 0723.955.045

      Comment


      • baieti, au maine nu vin, imi pare rau, trebuie sa mai si muncesc. daca vreti puteti sa ma vizitati
        sigpic

        Comment


        • Si intalnirea va dura o ora din momentul in care lasati masinile, ajungeti sus la club si va intoarceti, fara opriri in tot acest parcurs?
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • nu-i o idee rea

            sigpic

            Comment


            • Oricum asta cu lasam masinile jos si "urcam" pana la club e tare. Cei de la munte or sa creada ca jos inseamna la vidraru si sus inseamna la balea lac, cand de fapt diferenta de nivel la tine intre sus si jos e de sub 1m
              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

              Comment


              • Salutare. La rugamintea multora, revine provocarea la miscare: un baschet, ceva? Stiu ca e cam in scurt, dar azi am aflat si eu. Maine la Liceul Energetic, ora 12 (ziua-pranz). Nu e nevoie decat de vointa, restul cazare, mingi, este..

                Comment


                • Un baschet da m-ar tenta dar maine voi fi ocupat cu Zambilica ii fac un curuletz mai altfel ). Data viitoare sigur voi fi si eu la un basket
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • A venit sorin cu o idee , si am zis sa o promovez.
                    Deci joi seara pe la 8 cine vine la un ceai/cafea la un bar.
                    Locatia se numeste CafeInna e pe tomis la capat acolo la lupoaica intre rokoteka si shawormeria dristor...

                    Lista:
                    1.Sonykel
                    2.sorin
                    3.beci
                    4.jkl
                    Last edited by SoNyKeL; 11 October 2010, 21:25.

                    sigpic

                    Comment


                    • Da da ... pe Tomis ... pitiponceala nebunii
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • Eeeee, deja te gandesti pe pitipoance,
                        LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                        Comment


                        • Si yo, si yo, si yo.
                          Trecetima pe lista.

                          Comment


                          • Pe lista pentru pitipoance? sau la bar? ) sa ne intelegem clar.....
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • beciule , beciule ce-ti mai place jacku baut la inaltime...
                              jkl gata te-am pus pe lista , maine dim dau sms la toti...

                              sigpic

                              Comment


                              • Jack jack .... in cazul asta vin fara masina

                                Lista pentru joi: bar Cafeinna, ceai, cafea, pitipoance, jack
                                1.Sonykel
                                2.sorin
                                3.beci
                                4.jkl
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google