Intalniri nocturne LoganClub Pucioasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vineri 15.04.2011,orele 20 ,intalnire nocturna a membrilor si simpatizantilor L.C.Pucioasa.
    Va asteptam.

    Comment


    • Mai faceti intalniri nocturne? Am participat si eu duminica la intalnire si mi-a placut foarte mult...mi-as dori si o nocturna se poate? ...oricum voi veni la toate intalnirile...de zi sau nocturne
      Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

      Comment


      • Vineri 6.04.2011 orele 19 intalnire nocturna L.C.Pucioasa,va asteptam.

        Comment


        • Vineri 6.04.2011 orele 19:00 intalnire nocturna L.C.Pucioasa,va astept

          Comment


          • Da si sms la colegi sefule.

            Comment


            • ce nasol eu nu pot veni ieri m-a lasat distributia la masina..si abia maine dimineata imi vine kitul si probabil ca maine am sa o duc si la service sa o faca...daca va fi liber...ratez nocturna sa faceti niste poze sa le vad si eu sa ma oftic putin)
              Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

              Comment


              • Intalnirea sa tinut,am facut si poze dar din pacate nu le pot expune,l-am descarcat in calc si am virusi,a trebuit sa sterg tot,inclusiv pozele.
                La urmatoarea poze.

                Comment


                • Aviatorule hai sa facem o nocturna...dar una la propiu sa fie pe noapte) nu inserat) sa fie intuneric...sa facem un jar, una alta...ce spui? Hai sa ne mobilizam!
                  Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                  Comment


                  • eu nu prea pot,am familie si nu pot iesi noaptea,sorry

                    Comment


                    • Las ca la una nu e bai, si daca nu ne strangem noi astia si vedem apoi

                      Comment


                      • e o idee si asa
                        Nu trebuie să fii trist că n-ai fost remarcat, fii trist că n-ai făcut nimic remarcabil.

                        Comment


                        • voi doi si paznicu de la club ...

                          Comment


                          • Mai facem o nocturna ceva, bineinteles cei care pot, si cand zic nocturna ma refer dupa ora 22:00 ca sa fie chiar nocturna.Astept propuneri

                            Comment


                            • Nocturna nu se mai poate face la club,sau inchis portile,iar daca eu nu sunt nu are cine sa va deschida accesul pe pista .

                              Comment


                              • O sa facem in alta parte o nocturna, poate vi si tu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google