Intalniri Pe Litoral

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am simtit nevoia sa clarific treaba pentru ca am fost inteles gresit, cat despre ideea lui Andrei (Loganu) sa deschida acest thread pot spune ca este una buna, sa speram ca o sa avem cu ajutorul lui preturi bune si sa nu se mai dea la fund ca anul trecut cand a fost "busy" in fiecare zi in care l-am sunat pentru a ne vedea
    cand ma sunai eu nici permis nu aveam , cu ce vroiai sa ajung ?

    Hai sa nu ne mai credem pe cafenea sa facem mistouri

    PS : Cand a venit NZN-u` Fane Clk si inca cativa au anuntat , am facut pe dracu in patru si m-am intalnit cu ei in Constanta

    ROG un Moderator sa stearga aproximativ toate posturile inafara de primul post, multumesc
    Last edited by Loganu; 2 May 2011, 15:50.

    Comment


    • #17
      Da' de ce sa stearga ma? La vara, cand vine lumea, sa dea de stire pe Cta, asta daca nu-si doreste o intalnire face 2 face doar cu Loganu
      sigpic

      Comment


      • #18
        fof-ule stii foarte bine ca sunteti bine primiti oricand oricati , la preturi minime... poate faceti cumva si veniti cu totii luati toata vila... vedem vorbim ai numaru meu... eu dau o naveta de bere...

        sigpic

        Comment


        • #19
          Da da, fof-ule vara asta dam noi naveta de bere tot de la geda )
          Intalniri Logan Club Constanta:
          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
          Ptr detalii : 0723.955.045

          Comment


          • #20
            FOF-ule, vara asta dati voi o naveta si noi o naveta, cred ca e mai ok asa)
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by andy_x3m View Post
              Da' de ce sa stearga ma? La vara, cand vine lumea, sa dea de stire pe Cta, asta daca nu-si doreste o intalnire face 2 face doar cu Loganu
              ma refer la posturile off-topic

              PS : Nu numai cu mine se intalnesc respectivii )) asa cum si vara trecuta ne-am intalnit mai multi

              Comment


              • #22
                de vazut ne vedem sigur , ma atras linistea din zona lui sonykel.
                cu berea ramane sa negociem

                Comment


                • #23
                  FOF ule berea o da gazda

                  cu cine beau si eu o bere maine in Constanta ? poate si in seara asta ca sunt in oras

                  Comment


                  • #24
                    la noi e alceva , a ramas de vara trecuta in legatura cu berea

                    nu pune bazele in Loganu` , zice ca da si pe urma nu raspunde la telefon.

                    Comment


                    • #25
                      nu e nici un obsedat de liniute curse raliuri in constanta sa nu beau berea singur ? prima o dau eu
                      doar azi mai sunt in constanta

                      Comment


                      • #26
                        Daca vrei sa vb. cu baietii din C-ta, intra pe thread-ul lor, nu aici ca nu cred ca citeste careva...din C-ta, bineinteles.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • #27
                          @alessandro scuze ca nu am putut sa te contactez ... aveam BAN
                          @fof - hai sa lasam glumele dintre noi pe cafenea ... te rog frumos !

                          Comment


                          • #28
                            pai nu stiu ce glume visezi tu cand asa a fost.
                            stiai ca suntem la sony , ai zis ca vi si pauza de publicitate.

                            Comment


                            • #29
                              Confirm cele spuse de FOF!...sa-ti fie rusine logane pentru comportamentul avut anul trecut...poate ai ceva cu bucurestenii!

                              Comment


                              • #30
                                fof ti.am explicat destul de clar atunci...eu la sonykel in curte nu aveam ce cauta..ptr ca nu eram in relatii prea bune , daca stau sa ma gandesc nici acuma nu prea suntem. Ai spus ca vii weekendu asta ai dat vrun semn de tot ma acuzi? Ti.am lasat si nr de contact...
                                Pch nu ti se pare ca intreci masura? La urmatoru post la misto ai report..inteleg pe cafenea radem unu de altu dar aici ne vede toata tara...las.o in mama ei de treaba
                                Last edited by Loganu; 30 May 2011, 15:40.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google