Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @iamagi si LC Braila: Desi noi va primim cu bratele deschise, cred ca e bine sa incepeti intalnirile si la Braila. Repet la Galati sunteti bine primiti oricand doriti voi, dar e pacat sa nu incercati sa va adunati si in orasul vostru. 10-15 participanti pentru prima intalnire este mult si s-ar putea sa ajungeti la cifrele astea mai greu (dupa luni bune) dat fiind ca sunteti abia la inceput. Hotarati singuri!

    PS Abia astept prima voastra intalnire! )

    Comment


    • #17
      la voi in Braila (pentru mine mere si la noi in Braila) e misto acolo langa gara fluviala mai nasol e ca acum cam bate vantul si e frig, dar cand se mai incalzeste e misto tare
      ONLY GOD CAN JUDGE ME
      http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

      Comment


      • #18
        Originally posted by bogdan_1984 View Post
        mai bine ne intalnim aici, in braila, cel putin de cateva ori. ne cunoastem si noi. oriunde si la orice ora. facem si noi cateva poze.

        eu nu am mai fost in galati la intalnire din 2008 si atunci am fost la mini revelion. daca noi nu ne hotarm pana sambata/duminica unde sa ne intalnim, va duceti la galati?

        nu este mai usor aici in braila?
        da, dar pentru 5 cati suntem, nu prea vad marea cu sarea. am multi prieteni cu logan, dar nu cred ca au timp sa vina...

        cel putin eu nu vin saptamana asta, saptamana viitoare pot sa vin, dar am si treaba in galati si o sa trec la intalnirea lor. pot sa vin in braila... sambata...

        apropo, pentru cei de la braila care vor sticker logan club, are cristi3775 de la piatra neamt. imi trimite mie saptamana viitoare, vorbiti cu el, poate trimite mai multe la mine si le aduc eu la intalnire.


        LE: @gl_mmm este corect ce zici. dar personal, eu zic c ala prima intalnire daca vin 5 e bine. nici eu nu vin . nu am cum... trebuie sa ne mobilizam, sa descoperim un loc de intalnire, sa vedem cati venim si ne trebuie nu fotograf.


        LC Braila, oare daca ne rugam de dom; primar, nu ne lasa si pe noi prin martie sa organizam meet-ing pe platoul din fata primariei, cu vreo 30 de membri din LC braila si galati? ar fi prea tare, mai ales sa faci in ciuda celor care au straine si degeaba, si sigur se vom mai aduna oameni de curiozitate ).
        Last edited by iamagi; 14 January 2009, 20:05.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Cred ca prima intilnire a Logan club Braila sa o facem, normal, firesc, la Braila, si asteptam oaspetii de la galati si nu numai.
          Ce parere au brailenii?
          sigpic

          Comment


          • #20
            e frumos locul acela.

            sunt constient ca la inceput o sa fim putin, dar asta nu trebuie sa ne descurajeze, pana cand o sa mai apara si altii, ca or sa vada ce frumos este.

            cam asa cred ca au fost toate logan cluburile.

            nu poti sa o faci din prima perfect.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Sa vedem cum face cu pozele, sa vada d-omle toata lumea!!!!
              sigpic

              Comment


              • #22
                Vineri tragem concluzia finala unde, cand si cum. Prima intalnire cum -necum, multi putini se va face la Braila logic. Aparat foto am eu dar nu ma "proclamati" fotograf ca-s amator de cel mai mic nivel.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • #23
                  ai ma!! eu ma tot chinui aici sa va fac sa o amanati sa fiu si eu la prima intalnire si tu ma faci sa imi para rau ca nu pot sa vin .

                  lasa ma, sa fie frumos la prima intalnire si fara mine ;). Vin la a doua...
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Salutare si la mai mare,
                    in primu rand WELCOME Logan Club Braila (banuiesc cat de cat ca era cazul si la noi....braileni, si nu numai) cat despre locul intalnirii hai sa postam locurile, nu e bine ce ziceti?

                    1. Faleza cu 1 var. Capitania portului (cam naspa pe vremea asta)
                    2. Faleza cu a 2 var. daca reusim sa intram jos la Swing (aici e tare de tot vara, piscina , bar , etc)
                    3. Faleza cu a 3 var. jos (in parcare) pe Vadul Spitalului
                    4. Parcare sus la primarie
                    5. Cea mai misto era la Gradina Mare (naspa ca n-avem locuri, vara e super)
                    6. Tot pentru vara Lacul Sarat
                    7. Interior oras, posibil parcarea de la Selgross
                    8. Interior oras, posibil parcarea de la Pic
                    9. Exterior oras, posibil parrcarea de la Carefour
                    10. mai bagati si voi variante si hai sa stabilim


                    McDan 4 ALL and You

                    Comment


                    • #25
                      cred ca nu ar fi rau nici in fata stadionului (parcul monument)
                      MiNnRuZ

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by cosmin_ruz View Post
                        cred ca nu ar fi rau nici in fata stadionului (parcul monument)
                        Sa stii Cosmine ca dpv al meu ai nimerit cred ca cel mai bine, si verdeata, si spatiu, si adapost, etc

                        chiar nu m-am gandit la asta, VOTEZ STADION rondou (ideea e unde in fata la rondou sau in spate tocmai la stadion)

                        Comment


                        • #27
                          Salut! O sa incerc sa vin si eu, nu stiu sigur.
                          Referitor la locatii: cred ca pe faleza pe vremea asta ne cam ia vantul, varianta parc monument nu ar firea dar vara e posibil sa nu fie loc in week-end, parcari Pic,Selgros nu e o priveliste extraordinara dar e liber, la Carrefour ca si pe faleza - vantul.
                          Cat despre zi mai bine duminica, probabil sunt persoane care mai lucreaza sambata, eu nu dar altii....

                          Comment


                          • #28
                            in monument, dupa cum ati vazut, sunt toate dracoveniile acolo. parasute, leagane, si altele. vara se poate, ar fi liber, dar iarna... si mie mi-ar fi placut acolo.

                            acum, la inceput, nu trebuie sa batem locatia in cuie. esential este sa ne intalnim. daca vorbim fata in fata, e altceva.

                            azi e joi, nu mai este timp, trebuie sa incepem sa ne hotaram
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Felicitari

                              Felicitari domnilor!
                              Succes si la cat mai multi membri Logan Club Braila!
                              Respect

                              Comment


                              • #30
                                buna dimineata! acum m-am trezit si credeam ca s-a stabilit deja o intalnire pentru week-endul asta.nu i-a nimeni initiativa?
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google