Intalniri Pentru Membrii Logan Club Braila

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nu mai este dimineata cosmin cum spunea si cristi, ne mai gandim pana vineri (maine) unde, cand si cati
    sigpic

    Comment


    • #32
      DA sau NU 1. Faleza cu 1 var. Capitania portului -- dupa cum arata vremea ... soare DA 2. Faleza cu a 2 var. jos la Swing -- imposibil…cei de la paza NU 3. Faleza cu a 3 var. Vadul Spitalului -- zona cam…seaca (parerea mea) NU 4. Parcare sus la primarie -- posibil….daca e libera (nu prea cred ca e) NU 5. Gradina Mare -- (naspa ca n-avem locuri, vara e super) NU 6. Lacul Sarat -- super de vara (distanta mare, mica?) NU 7. Parcarea de la Selgross -- zona cam…seaca (parerea mea) NU 8. Parcarea de la Pic -- posibil ??? 9. Parcarea de la Carefour -- distanta mare, mica? NU 10. Stadion rondou -- Balci, masinute, copii, etc…. NU 11. Stadion in capat la poarta -- posibil ??? Deci hai sa votam….

      Comment


      • #33
        am putea sa ne intalnim pe rm. sarat cam pe unde este SRI-ul, dar pe vis-a-vis de SRI, cam pe unde este spalatoria aceea, sau de unde se incepe examenul auto-traseul.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Poftiti la vot:
          1 Parcarea PIC
          2 Capitania portuara
          3 Carefour Promenada
          4 Carefour Armonia
          5 Parcarea Selgros(care oricum este in zona SRI).
          6 Parcul Monument (zona de langa spitalul de urgenta)

          Personal votez parcarea PIC pentru ca are si loc de retragere (baruletul acela). Duminica ora 11.
          La vot se trec una din cele 6 locatii, ziua si ora.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #35
            votez: 4 Carefour Armonia duminica ora 11 (niciodata nu o sa fie plina parcarea aia) numai sa nu dea faliment
            sigpic

            Comment


            • #36
              bravo baieti..era si timpu` pt logan club braila mult succes si astept poze de l intalniri

              Comment


              • #37
                1. Parcarea PIC duminica la 11 (intrarea de la bac sau santier, sa nu ne cautam degeaba)

                Comment


                • #38
                  sunteti tari! era si timpul pentru logan club braila! va doresc sa fiti multi, da' culti!
                  Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                  Andreea Trifu

                  Comment


                  • #40
                    la lipoveneasca, dar la vara
                    sigpic

                    Comment


                    • #41
                      Va rog la discutii generale pentru chestiile astea.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #42
                        parcare pic (intrarea dinspre santier), ora 11 e buna, ziua mi-e indiferent.
                        MiNnRuZ

                        Comment


                        • #43
                          pentru inceput, eu zic un loc retras la prima intalnire, dar cunoscut. avand in vedere ca este frig afara pica cpaitania portuara, carrefour (ambele). in parc este inca parculetul copiilor, din cate stiu, si nu e extraordinar, dar ar fi un loc de intalnire la portile stadionului, dar preferabil pic. aleg pic, duminica la 11. succes la prima intalnire! eu nu vin :|
                          sigpic

                          Comment


                          • #44
                            Parcarile magazinelor nu sunt locuri publice, si de aceea nu cred ca ar fi potrivit sa facem acolo intilniri!
                            sigpic

                            Comment


                            • #45
                              Intr-adevar, dar avand in vedere ca sunt magazine mari, nu cred ca va zice cineva ceva...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google