Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frate e imposibil, cate loganuri sunt in bacau nu gasesc nici macar o "spelunca cu 3 aripi lovite si 2 contacte fara cheie"?Am auzit ca este unu la intrare in buhusi, maine am sa dau o fuga p akolo sa vad ce gasesc.

    Comment


    • sa imi zici si mie ce se gaseste acolo la buhusi, am si eu nevoie de oranamentul din fata
      BC-69-PAD,,,va saluta
      sigpic

      Comment


      • E unul la intrarea in oras, dar sincer nu prea am vazut Loganuri. Si merg des pe acolo. Ce-i drept nu m-am uitat in mod special
        @dragoss: stickerul e la mine, cand vrei ne intalnim cumva si ti-l dau.
        Last edited by nsa; 23 February 2009, 21:12.

        Comment


        • mai ultima oara cand am fost la buhusi nu am vazut niciun logan la dezmembrari mai mult merturi si BMW asa ca nu cred ca ai sa gasesti ceva pe acolo...dar e posibil sa ma si insel

          a si pentru cei acre vor am vazut BULLBar-uri fata spate ce s-ar potrivi perfect pe logan (adica pe fata intr-un magazin si pentru spate in altul de prin narcisa )
          Last edited by ioneluxxl; 23 February 2009, 21:36. Reason: Automerged Doublepost
          si daca ma superi nu-i asa ca e

          Comment


          • Care intrare frate??? Vorbesti de ala la balcescu??? Mai bine ma duc la dedeman si ma scot mai ieftin. Cand aflu niste informatii mai concrete o sa va anunt.Dar totusi nu sa gandit nimeni din orasu asta sa adune inr o curte niste tabla romaneasca??!! park nu mi vine a crede, oricum am sa caut tre sa gasesc eu undeva,mai ales ca am nevoie mare de piese.M am uitat azi sa vad de ce nu merg becurile din butoane si la aer si am constat ca nu le am(la aer nu m am uitat pentru ca nu jtiam sa desfac si nici nu am avut timp dar o sa desfac acolo cand am timp),aveti idee de unde as putea sa cumpar niste leduri albastre si daca imi mai trebuie cevaca sa fac ledurile sa functioneze??

            Comment


            • pai leduri albastre gasesti la orice magazin de audio-electonice parca erau o data la casa modei si in galeriile adal sus la etaj este un magazin audio (suburi,bobe,amplificatoare,leduri etc)
              si daca ma superi nu-i asa ca e

              Comment


              • Originally posted by koZmYn View Post
                Da mi o adresa de mess ceva, pentru ca vreau sa te intreb mai multe chestii
                adigab2008 sau un nr de telefon 0742746896

                Comment


                • Originally posted by koZmYn View Post
                  ...daca imi mai trebuie cevaca sa fac ledurile sa functioneze??
                  Uite aici si aici ceva de led-uri

                  Comment


                  • Mercy NSA cred ca o sa mai am nevoide de cineva langa mine cand o sa schimb ledurile.

                    Am fost azi la buhusi. E un atelier de asta cu dezmambrari, pot sa zic k are multe masini omu akolo. Si am intrebat de piesele care aveam eu nevoie si pot sa zic ca erau bune fata de ce am auzit la altii. Avea o juma de logan si vreo 2 aripi atat. Pe o chiuloasa cu tot cu axu cu came cerea 400 de euro. De la un renault sau nissan. Motoru nu era de logan dar cica se potriveau. Oricum nu ma complic deocamdata am vrut sa aflu informativ.
                    Last edited by koZmYn; 24 February 2009, 23:05. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Apropo va-ti pregatit de 8 martie . Hai sa incep eu cu un banc despre femei :

                      Care este diferenta dintre o FEMEIE si o GAINA ? Raspuns tare de tot:
                      GAINA sta cuminte pe oua.

                      Comment


                      • Nevasta unui director afla ca el are o noua secretara. Vine directorul acasa, nevasta il ia in primire:
                        -Secretara asta a ta are picioare frumoase?
                        -N-am bagat de seama.
                        -Ochii ce culoare au?
                        -N-am observat...
                        -Dar de-mbracat, cum se-mbraca?
                        -Foarte repede

                        Se mai spune despre casnicie ca e ca o cetate... ...aparatorii sunt casatoritii, atacatorii sunt necasatoritii...

                        Cei care sunt afara vor sa intre cu orice pret - cei care sunt inauntru ar face orice ca sa poata iesi... ;)

                        Care este deosebirea dintre o femeie buna si una rea?
                        R: Femeia buna se duce in Rai; femeia rea se duce unde vrea...)

                        Anunt la matrimoniale: "Caut sotie"......
                        Mii de raspunsuri: "Ia-o pe-a mea!"

                        Cand eram copil la fiecare nunta, ma luau babele de obraz si imi ziceau:
                        TU URMEZI!
                        Acum, EU, la fiecare inmormantare le iau de obraz si le spun:
                        TU URMEZI...
                        Last edited by ioneluxxl; 25 February 2009, 20:09. Reason: Automerged Doublepost
                        si daca ma superi nu-i asa ca e

                        Comment


                        • dar cam slabut pe forum, nu prea vreti sa vb intre voi

                          Comment


                          • wa fratilor mi-a cedat un bec ....dupa un an juma aproape....de la pozitie

                            si chiar dupa intalnirea cu baietii azi la stadion
                            parca era w5w nu ptr pozitie dar de schimbat nu ma bag ca-l stric de tot
                            al naibii bec...dar faza e ca m-am uitat in geam la petrom si odata observ doar una mergand

                            Comment


                            • bine ca ai observat tu primul si nugarcea;))
                              BC-69-PAD,,,va saluta
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by dragosss View Post
                                wa fratilor mi-a cedat un bec ....dupa un an juma aproape....de la pozitie

                                si chiar dupa intalnirea cu baietii azi la stadion
                                parca era w5w nu ptr pozitie dar de schimbat nu ma bag ca-l stric de tot
                                al naibii bec...dar faza e ca m-am uitat in geam la petrom si odata observ doar una mergand
                                nu stiu de ce iti faci probleme,nu sunteti colegi la MAI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google