Intalniri Speciale LGC Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri Speciale LGC Tulcea

    Discutii legate de intalnirile regionale,porti deschise,invitatii la evenimente,etc...

    Incepem cu "porti deschise" Lansare Duster. Pentru aceasta lansare o sa trebuiasca sa se intocmeasca o lista de participare a clubului tulcean.Trebuie sa va treceti numarul de ordine,user,numar inmatriculare si motorizare. O sa va rog sa va treceti pe aceasta lista sa stim numarul persoanelor prezente la acest eveniment.

    Tulcea:
    1. Bambucea - TL 53 ADY, 1.4 mpi
    2. Danny90 - TL 90 DNY, 1.6 16v
    3.Yakuzel - TL 59 NCV, 1.4 mpi
    sigpic

  • #2
    4. M1shu - TL-01-KPK - 1.4 mpi
    M1shu

    Comment


    • #3
      Tulcea:
      1. Bambucea - TL 53 ADY, 1.4 mpi
      2. Danny90 - TL 90 DNY, 1.6 16v
      3.Yakuzel - TL 59 NCV, 1.4 mpi
      4. M1shu - TL-01-KPK - 1.4 mpi
      5.Valy - TL-43-VAL - 1.4 MPI

      Comment


      • #4
        1. Bambucea - TL 53 ADY, 1.4 mpi
        2. Danny90 - TL 90 DNY, 1.6 16v
        3.Yakuzel - TL 59 NCV, 1.4 mpi
        4. M1shu - TL-01-KPK - 1.4 mpi
        5.Valy - TL-43-VAL - 1.4 MPI
        6.ALEX - TL.03.AUP - 1.5 Dci( dar cu un mic semn de intrebare)

        Comment


        • #5
          1. Bambucea - TL 53 ADY, 1.4 mpi
          2. Danny90 - TL 90 DNY, 1.6 16v
          3.Yakuzel - TL 59 NCV, 1.4 mpi
          4. M1shu - TL-01-KPK - 1.4 mpi
          5.Valy - TL-43-VAL - 1.4 MPI
          6.ALEX - TL.03.AUP - 1.5 Dci( dar cu un mic semn de intrebare)
          7. GEOGA TL-02-WZE- 1.4 MPI

          Comment


          • #6
            1. Bambucea - TL 53 ADY, 1.4 mpi
            2. Danny90 - TL 90 DNY, 1.6 16v
            3.Yakuzel - TL 59 NCV, 1.4 mpi
            4. M1shu - TL-01-KPK - 1.4 mpi
            5.Valy - TL-43-VAL - 1.4 MPI
            6.ALEX - TL.03.AUP - 1.5 Dci( dar cu un mic semn de intrebare)
            7. GEOGA TL-02-WZE- 1.4 MPI
            8.Alexutzu TL-02-RGF - 1.4 MPI

            Comment


            • #7
              Apreciez faptul ca faceti liste. Apreciez faptul ca m-ati anuntat si pe mine de aceasta lista.
              Iar observ ca ieri sera ati inceput lista cand lista oficiala e inchisa de zile bune.
              dar iar urlati ca nu am impartit nimic cu voi...
              Last edited by SoNyKeL; 30 March 2010, 22:04.

              sigpic

              Comment


              • #8
                sonikel uite ce ai scris tu nu noi si astazi suntem in data de 30.03.2010 * Vreau sa va ganditi bine sa dati un raspuns pana pe data de 5.04.2010 deoarece se va face o lista cu cei care vin pentru a beneficia de premiile din partea organizatorilor.
                * Cu cat mai multa lume cu atat mai bine: Parinti,neveste, copii etc.
                * Cu cat mai multe masini cu atat mai bine.
                * Premiile se dau per masina , deci prezenta cu masina este obligatorie.
                * De asemenea este necesara prezenta pe durata intregului eveniment si inscrierea din timp pe liste.
                * Va asigur ca nu ve-ti regreta.
                * Fiecare club judetean va avea zona rezervata de parcare si isi vor putea expune masiniile daca doresc.

                Comment


                • #9
                  Si urmatoarele posturi nu le-ai citit in care spune clar ca listele sunt inchise....
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • #10
                    Il inteleg si pe sonykel si va inteleg si pe voi,sonykel,aici e un topic doar pentru tulcea,unde facem lista cu cei care vor sa vina la operatiunea porti deschise,nu este o lista pe care o facem inca publica deoarece am inteles ca deocamdata listele(oficiale sa inteleg) sunt inchise,noi doar pregatim lista pentru atunci cand vor fi listele oficiale deschise sa fim deja adunati sa nu fie discutii ca e cineva care nu sa trecut, intelegeti voi .Sper ca m-am facut inteles
                    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                    Comment


                    • #11
                      lista sa inchis si a fost prezentata la Star Service. Eu nu am stiut ca voi va faceti lista voasta. Fiecare organizator ma anuntat ca a facut topic si zilnic mi-a trimis pe PM update pe lista. Lista e inchisa si asa ramane , pe lista apar doar 2masini de la tulcea , i-am zis lui yakuzel pe PM mai multe detalii .

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        bine ca va umpleti voi sacosile si inchideti repede listele sa nu mai avem si noi sa va ajunga voua, daca erati si voi oameni ne anuntati si pe noi, CA NA, FACEM SI NOI PARTE DIN LOGAN CLUB SI NAAA SE FACE SI LA NOI LA TULCEA

                        Comment


                        • #13
                          Iar incepem showul , faptul ca se face in tulcea e pur si simplu o intamplare , daca star service exista in galati se facea in galati.
                          Am dat mass pe mess , din cate vezi 2colegi de ai tai s-au inscris pe liste.
                          Liste le-am inchis ptr ca efectiv nu mai e loc in parcare.
                          La cat de dezorganizati sunteti voi iar ati patito.
                          Oricum se vede faptul ca voi veneati doar ptr premii nu si ptr altceva. Sa va fie de bine si a3a oara poate va organizati cum trebuie. atat timp cat fotografu e organizator organizatoru nu e si un membru oarecare face pe sefu eu nu stau sa-mi bat prea mult capu cu voi.

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            alooo alooo cine ce isi trage? Evenimentul la voi in oras si voi habar nu aveti.... Listele s-au deschis, lumea s-a inscris(inclusiv din tulcea) iar apoi s-au inchis pentru ca nu mai sunt locuri efectiv.... Dupa 2 zile va treziti sa incepeti o lista fara sa intrebati pe nimeni fara sa luati in considerare anumite anunturi etc...
                            Organizare 0, interes 0 !!!
                            Cei 2 care sunt deja pe lista sunt primiti cu bratele deschise.
                            Numai bine si poate la urmatorul eveniment va treziti mai devreme.
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • #15
                              asa am zis si eu numai bine DAR CEI 2 COLEGI """"FOSTI NOSTRII COLEGI DE CLUB CARE S-AU DUS LA DELTA"'EU VA SPUN CEVA CAND NE-AU SPUS EI NOI AM INCEPUT LISTELE,CAND SA LE TERMINAM AVEM O SURPRIZAAAAA NUMAI SUNT LOCURI..CREDD SI EU CA NU MAI SUNT LOCURI ATATA TIMP CAND LISTELE FINALE LE DATI VOI

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google