Intalniri Speciale LGC Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    stiti ce va sugerez eu , mergeti fratilor si depuneti o plangere la star service. nu uitati sa cereti si numar de inregistrare. star service stie foarte bine aceasta situatie. a zis , imi pare rau dar asta e listele se inchid si asta tot. daca voi doriti invitatie personala e problema a2a , la urmatoru eveniment o sa trimitem un sol si o trupa de mariachi sa va faca o serenada. si vezi ca scrisu cu caps se considera ca tipi. nu cred ca stii la cine tipi si iti recomand politicos sa te abtii in a tipa la mine. daca cei 2 fosti colegi sunt fosti dece yakuzel ia mai pus pe lista. daca sunt fosti sa fie fosti. eu ma repet am facut un topic mare si public pe forum si l-am facut sticky. am dat vreo 150 de smsuri la toata agenda si massuri pe mess. apoi ori nu va am in lista ori in agenda.

    sigpic

    Comment


    • #17
      Nu are nici un rost sa ne mai certam. Aveti dreptate,Tulcea sufera si va suferi la capitolul Organizare.2 persoane sunt responsabile pentru faptul ca au facut bine si s-au trecut pe lista si dupa ce au facut-o nu au mai anuntat ca exista o lista deja deschisa de catre Sonykel. Eu am spicuit intrun tarziu pe forum si am dedus ca trebuie sa fac o lista pe care la final sa o transmit lui Sony prin P.M.

      @ Sonykel - Sper sa tii cont de ce ti-am transmis in p.m-ul acela...Si anume: Cei care deja au primit "cadouri" la ultima lansare (fluence) sa ii lase macar pe cei care nu au vazut nimic atunci sa zambeasca si ei fericiti asa cum au facut ei cand au plecat cu porbagaje si rezervoare ghiftuite. Oricum ramane la aprecierea voastra daca o sa ma asculte si pe mine cineva sau o sa creada ca vorbesc spaghete. Numai bine si sper sa fie cu noroc numarul 3
      Data viitoare sa ma suni pe mine Sony si vei vedea ca o sa se rezolve mai repede treaba...Eu sunt organizator pe Tulcea de acum incolo.
      sigpic

      Comment


      • #18
        s-a tinut cont intro oarecare masura , in acelasi timp se tine cont si de fidelizarea clinetilor tu stii mai bine la ce ma refer. oricum ipotetic vorbind cine data trecuta a luat jenti de data asta nu va lua jenti. dar ca fapt divers de data asta jenti nu mai sunt si premiile sunt mai mult simbolice .
        deci cum ti-am zis in PM sunte-ti bine veniti si voi dar nu mai am cum sa va trec pe liste. cat despre faptul ca tu esti organizator bravo tie , dar tineti baieti la respect.
        ma repet lista este aprobata de star service si premiile si bugetul si totul este stabilt de ei.
        Last edited by SoNyKeL; 1 April 2010, 19:33.

        sigpic

        Comment


        • #19
          Sunt constient de faptul ca am o gasca de pit-bulli langa mine. Vreau si eu sa-i mai temperez si sa-i fac totodata sa inteleaga ca daca tot m-au ales organizator ar fi cazul sa ma si trateze ca atare(mesaj pentru ei).
          sigpic

          Comment


          • #20
            da sefu am inteles mesaju...am inteles problema, i-am inteles si pe baietii de la constanta n-au nici o vina asta eee... peaceeees;))

            Comment


            • #21
              Si uite asa se incheie si galagia. Cum am mai spus... Numarul 3 speram sa ne fie norocos...Eu oricum nu veneam pentru premii.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Sincer nici eu nu veneam pentu premii dar asta este sa nu ne mai contrazicem acum, o mie de cuvinte doi bani nu fac acum. Eu m-am abtinut sefu sa stii.
                Last edited by yakuzel; 19 April 2010, 19:53. Reason: Pressing la Romana

                Comment


                • #23
                  va rog pe toti care ati participat la eveniment sa-si expuna aiciopiniile in legatura cu evenimentul chiar daca sunt pozitive sau negative.
                  asteptam poze si filme.

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    in fine pana la urma si la coada a iesit totul bine si frumos ...si sa fim sanatosi.....

                    Comment


                    • #25
                      Eu nu am luat parte la aceasta lansare.Sper sa iau parte la alte intalniri speciale cand va fi cazul.
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                      www.loganclub.ro

                      Comment


                      • #26
                        Mai mult ca sigur o sa iei parte la asemenea intaniri in viitor.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Delta Drag Party

                          Sambata o sa fie si o petrecere exclusivista pentru toti participantii la evenimentul de Duminica in club MGM.Suntem invitati cu totii la aceasta petrecere.Acolo o sa discutam despre ce vom face Duminica.Inca nu stiu ora exacta la care o sa inceapa bahouse'ul dar cred ca incepe undeva pe la 20 - 21.Daca aflu ceva nou va anunt.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Facem tot posibilul sa fim prezenti.
                            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                            www.loganclub.ro

                            Comment


                            • #29
                              Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie! Bucuresti

                              Mai mult de atat, All Start Drift 2010 se anunta si o oportunitate perfecta pentru cei noi in lumea driftului.
                              thumb_398_x_298_5322-104995-dsc08436.jpg

                              Sau pe 24 iulie la cel mai tare eveniment dance al anului: LIBERTY PARADE 2010, pe Liberty Parade Arena (plaja dintre Venus si Saturn).
                              Last edited by bogdan_sbg; 29 May 2010, 22:41. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #30
                                Alti merg la Alexeni pe 6 iunie.
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                                www.loganclub.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google