Intilniri LoganClub Bistrita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intilniri LoganClub Bistrita

    De ce nu se posteaza pe forum data, ora si locatia tuturor intalnirilor din tara?
    Ar fi un inceput sa incepem si noi Bistritenii sa facem intalniri

  • #2
    Da bine zici!!!

    Comment


    • #3
      So facem si in bistrita

      Comment


      • #4
        Originally posted by burcezanv View Post
        De ce nu se posteaza pe forum data, ora si locatia tuturor intalnirilor din tara?
        Ar fi un inceput sa incepem si noi Bistritenii sa facem intalniri
        Daca citesti la fiecare oras in parte, deja au stabilita o ora, locatie.. si despre data depinde cum se inteleg fiecare!
        Succes la ceea ce vreti si voi sa incepeti

        Comment


        • #5
          Nimeni nimic la bistrita?
          numa doi suntem acum! E ok ,dar este un inceput

          Comment


          • #6
            Asa a inceput si in Iasi. E de ajuns sa va intalniti pentru prima data vreo 3-4 masini si pe urma incet incet ajungeti la peste 20
            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

            Comment


            • #7
              Haideti propuneti care vreti o data la Bistrita sau nu neaparat in Bistrita se poate si in alt oras (Beclean, Nasaud, Sangeorz Bai) sa fie in Judet pot veni si din apropiere !!! Va da-ti seama noi din nord suntem departe de toate intalnirile care au fost ex. Constanta , Bucuresti, Brasov ,Iasi etc. numa bine prinde asta in Nord.

              Comment


              • #8
                Multumesc pentru sfat si incurajare morariu_alex.

                Comment


                • #9
                  Gicu 28 hai sa stabilim noi o data...si sa facem o intalnire... eu mai am prieteni loganisti...ii adu csi pe ei si facem o intalnire la bistritza...

                  Comment


                  • #10
                    Salutare baieti.
                    Daca va suride ideea mea ,va invitam alaturi la intilnirile noastre pe care le organizam de ceva vreme.


                    Urmariti postarile noastre pe forumurile ford sau reno.
                    Last edited by leonardo; 29 March 2009, 16:10.

                    Comment


                    • #11
                      Miine Duminica 05.04.2009 ora 18.00. avem intilnire la Plus in parcare unde avem pentru testare noul Ford Fiesta.
                      Va asteptam.

                      Comment


                      • #12
                        nimic? nici o miscare pe aici?
                        va dau eu o intalnire?
                        credeti-ma ca primele 2-3 intalniri sunt mai plicticoase, dar odata ce v-a prins flama, nu mai scapati!
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #13
                          Haideti baieti, nimeni nimic pe aici? Am sa anunt cand se fac intalnirile cu Reno, si mai invit prieteni cu Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            Cumpar 2 jante de Logan sh ... daca stiti dati de stire... poate sa fie si din judetele adiacente...Mures, Cluj, Maramures, Suceava.

                            Comment


                            • #15
                              Duminica 31.01.2010 orele 14.00 in parcarea mag. PLUS ne intalnim cei cu Renault-uri, pe aceasta cale doritorii cu Loganuri, Sandero, MCV, ori tot ce tine de DACIA si nu numai sunt invitati la intalnire.

                              Va astept acolo.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google